PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835816}
6,5 48 659
ocen
6,5 10 1 48659
3,8 25
ocen krytyków
Psy 3. W imię zasad
powrót do forum filmu Psy 3. W imię zasad

Śmieszni " krytycy "

ocenił(a) film na 8

Najbardziej śmieszą mnie opinie tych niby " krytyków " tutaj, którzy dają oceny 2 czy 3. Jedna z wielkich krytyków ze zdjęć wygląda na mniej niż 30 lat, w swoim opisie ma wpisane: " Jakie życie taki rap ". I taka osoba jest tutaj tytułowana " krytykiem ", żenada totalna.
Dla mnie, szarego widza, jaka część by nie powstała to i tak wiadomo że nie odzwierciedli w całości klimatu z dwóch pierwszych części. Mimo wszystko ta część choć trochę to robi i fajnie zobaczyć znowu w kinie postacie z poprzednich części w rolach głównych. Dobre efekty specjalne jak na polski film i w ogóle dobry polski film sensacyjny, dobrze się go oglądało. Daję 8.

ocenił(a) film na 3
kam0787

Mam dużo więcej niż 30 lat i nie pretenduje do miana "wielkich krytyków". Ale ten film to kaszana; poczytaj moje posty o tym "dziele". A jak chcesz łefekty szpecjalne, to zapraszam do obejrzenia Stars Wars, albo cuś w tym klimacie. Pozdrawiam. Amen.

kam0787

ci krytycy to kupa zje..ów, niestety

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones