PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835816}
6,5 48 839
ocen
6,5 10 1 48839
3,8 26
ocen krytyków
Psy 3. W imię zasad
powrót do forum filmu Psy 3. W imię zasad
AutorAutor

Jeszcze nie wiadomo czy bez Lorenca.

ocenił(a) film na 6
Lolbol

Oby z.

AutorAutor

Myślałem, że Paweł Edelman nie zrobił zdjęć do nowych ''Psów'' ze względu na niedopasowanie terminów, inne zobowiązania itp. Tym czasem okazuje się, że Pasikowski mu po prostu przy tym projekcie współpracy nie zaproponował: ''Padło już w naszej rozmowie nazwisko Władysława Pasikowskiego – jak to się stało, że nie zrealizował pan zdjęć do nowej odsłony "Psów"? Pracował pan nad pierwszym i drugim filmem – a teraz?

Jesteśmy z Władkiem kumplami, spotykamy się na długie rozmowy, kiedy tylko jest to możliwe. W tym względzie nic się nie zmieniło od czasów Szkoły Filmowej. Zawsze wieczorami oglądaliśmy filmy bez dźwięku, żeby móc swobodnie rozmawiać. Ostatnio złapałem się na myśli, że może jednak coś jest inaczej, bo teraz mniej oglądamy, a częściej słuchamy winyli na jego audiofilskim sprzęcie. Może wszystkie fajne filmy już widzieliśmy? Wracając do pytania – myślę, że Władek uznał, że do tego filmu potrzebuje innego operatora.

Ale nie ma mu pan tego za złe?

Oczywiście, że nie, przecież jesteśmy kumplami. '' https://kultura.onet.pl/film/wywiady-i-artykuly/oficer-i-szpieg-romana-polanskie go-premiera-wywiad-z-pawlem-edelmanem/5k6mcg1

ocenił(a) film na 8
Lolbol

No i gra. Na efekty jeszcze trochę poczekamy i przekonamy się jak będzie. Mam wrażenie, że niektórzy z forumowiczów mają większy żal do reżysera niż p. Edelman i p. Lorenc.
PS Fajnie, że wrzuciłeś taką ciekawostkę. Fanom tematu nie wszystko uda się wychwycić.

ocenił(a) film na 6
Halconnegro

Ludzie nie są wymienialni. Zwłaszcza ci utalentowani.

ocenił(a) film na 6
Lolbol

Tym niemniej szkoda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones