PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835816}
6,5 48 714
ocen
6,5 10 1 48714
3,8 25
ocen krytyków
Psy 3. W imię zasad
powrót do forum filmu Psy 3. W imię zasad

Miałem ciary :)

ocenił(a) film na 9

Po przeczytaniu niektórych komentarzy przed wizytą w kinie obawiałem się, że będę żałował, że tam poszedłem. Pierwsze chwile i już wiedziałem ,że to stara gwardia, siedziałem do końca jak wryty i żałowałem, że się film skończył, chciałem więcej . Pierwsze sceny dwóch starych kompanów z "firmy" i muzyka w tle, ciarki i dreszcze. Pazura świetna rola, stary dobry "Nowy", nic mu nie brakowało, Boguś... uwielbiam gościa, twardy i prawdziwy jak kiedyś :) Fabijański, Baka, Dorociński... wszyscy na odpowiednich miejscach . Bardzo podobała mi się rola Frycza, taka z jajem dla rozluźnienia, też cenię tego aktora . Nawiązania do poprzednich części, co daje dużo smaczków i wspomnień, dlatego ten film jest skierowany dla ludzi wychowanych na Psach 1 i 2. Jeśli ktoś kocha poprzednie części to pokocha i trójeczkę :) Ja osobiście jestem bardzo zadowolony i wiem, że teraz będę miał już 3 części do ciągłego katowania, na dobre i złe dni... bo przecież PSY i PSY II oglądało się po 1424353672 razy :) Tak więc ja czułem kunszt i umiejętności z tamtych lat, moja dusza została zaspokojona. Szacun Panie PASIKOWSKI, szacun Panie LINDA, PAZURA no i szacun Panie "Stopczyk" dobrze było Pana widzieć :) żal tylko ,że Ci wszyscy aktorzy mają już swoje lata... i jestem szczęśliwy, że mogłem w tych latach żyć :) w imię zasad !

ocenił(a) film na 7
kafic

Jak wyżej. Amen.

ocenił(a) film na 8
kafic

Nic dodać, nic ująć.

ocenił(a) film na 8
kafic

Pełna zgoda!

ocenił(a) film na 3
kafic

Chyba sobie żartujesz, ten film to skok na kasę, najsłabszy z serii, i zrobiony za późno, bez pomysłu, postaci wlepione na siłę, bezsensowne nawiązywanie do poprzednich części, no i ta strzelanina masakra, przykro mi ale ten film to niewypał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones