PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835816}
6,5 48 838
ocen
6,5 10 1 48838
3,8 26
ocen krytyków
Psy 3. W imię zasad
powrót do forum filmu Psy 3. W imię zasad

Film jest po prostu bardzo słaby, ani jednego dialogu zapadajacych, w pamięć, zrobili z Lindy, Pazury i Frycza zwykłych dziadów na emeryturze. Początek zapowiadał klimat niestety w miarę upływu czasu coraz gorzej. Fatalny scenariusz.

ocenił(a) film na 7
dzido_arkadiusz

Ja tak czułem, by nie ruszać czegoś co jest świetne, bo można to spieprzyć.Jutro będę i się wypowiem....

dzido_arkadiusz

ale 400 tyś. ludzi w jeden weekend w kinach jest...

ocenił(a) film na 9
dzido_arkadiusz

Mnie kilka tekstów zapadło w pamięć. Film jest fantastyczny i taki jak powinien być. Minęło 25 lat i bohaterowie są emerytami.
Jeżeli spodziewałeś się scenariusza rodem z Hollywood a'la Rambo 18 - gdzie 75 latki maja supermoce bohaterów i gorące laseczki na wyciągnięcie ręki, to oznacza jedynie że nie rozumiesz sensu serii.
Ten film jest między innymi starości, o przemijaniu, zasadach. Ta seria, to koncepcja zaczerpnięta z literatury, a dotycząca bohatera romantycznego - każdy jego wybór sprowadza na niego klęskę.
Jednak obawiam się, że nie pojmiesz tego. Film nie podobał ci się, bo miałeś inne oczekiwania. Mnie się podobał, bo oczekiwałem tego co dostałem. To oznacza, ze ja rozumiem serię, a ty nie.

ocenił(a) film na 5
ArtekG

nie chce mi się z toba gadać

ocenił(a) film na 8
dzido_arkadiusz

Co sie niby nie udało? Wszystko się udało, film bardzo spoko

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones