PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835816}
6,5 48 678
ocen
6,5 10 1 48678
3,8 25
ocen krytyków
Psy 3. W imię zasad
powrót do forum filmu Psy 3. W imię zasad

Niestety ale to tylko zwykła gangsterska historia na bardzo przeciętnym poziomie. Wiele wątków jest chaotycznych i niepotrzebnych. Próba żartów i gagów wyszła chyba tylko na zwiastunie z Jehowymi.
Z plusów to muzyka, gra Dorocińskiego, bo Linda był bez ikry, Pazura niestety przeciętnie jak na niego, momentami przypomniał Cezarego z 13 posterunku. Generalnie Psy 3 przypominiają mi amerykański film o emerytach, którzy okradli bank (w Starym dobrym stylu) w połączeniu z filmami Patryka Vegi. Dla mnie ogromny zawód. Kultowa ta część z pewnością nie będzie. Moja ocena to 5

k_rol_k

Racja, film zupełnie nie porywa. Deklamowane dialogi . Helikopter i wóz opancerzony przeciw 3 starszym panom z karabinami. Śmiech.

TintoBrass

Wy chyba zapominacie o tym, że to nie jest film dokumentalny? :D Przypominam, że poprzednie dwie części również nie przynależą do tego gatunku.

ocenił(a) film na 7
springerok

Nie ma co się czepiać,w dwójce też było sporo niedociągnięć jak franc strzela do ruskich z dwóch magicznych pistoletów których nie trzeba przeładowywać :)

ocenił(a) film na 8
pawel997402

To, to akurat pikuś. Najlepsze było jak wali z kałacha w pociąg, który jest wypełniony innymi kałachami przeznaczonymi dla Jugoli, a pociąg wylatuje w powietrze, jakby był cały nafaszerowany dynamitem :-D i te pseudo-hollywoodzkie spowolnienia. Ach najlepszy majstersztyk 2 części :-D
Nie no, nie ma co się czepiać 3-ki, porządna sensacja i raczej godne zwieńczenie serii z zamknięciem takim, że po latach nikt nie będzie chciał robić sequeli, jak to ma miejsce np z Terminatorami.

hbk06_qbas

w USA to zrobiliby prequel czy spin off- np. film/serial o przygodach młodych Franca, Ola czy nawet Grossa w SB i początkach bandyterki Radosława Wolfa, albo o jego życiu między dwójką a trójką ;)

ocenił(a) film na 8
Fiat_1000

Ciiiiiiiiiiii.... Nie podpowiadaj, bo jeszcze ten łysy, mały, niedogolony, jak mu tam? Krzemieniecki! Co się ukrył pod tajemnym pseudonimem "Vega", podłapie i to na serio wcieli. Wiesz że jemu niedużo trzeba :-D ;-)

Fiat_1000

I kto by ich zagrał? Bracia Mroczkowie?

eltoro10000

Mroczkowie za starzy, obawiam się że wzięliby innych bliźniaków, Adama i Jakuba Zdrójkowskich XD

hbk06_qbas

W dwójce mega przegięta była również słynna scena z pudełkiem zapałek. Świetnie zrealizowana, ale zupełnie oderwana od rzeczywistości.

Lolbol

oj tam oj tam ;P widocznie z odbojnikiem można coś ustrzelić ;) może akurat takie było ciśnienie w lufie ;)

ocenił(a) film na 6
pawel997402

Przecież je przeladowal xD

ocenił(a) film na 8
TintoBrass

a zdajesz sobie sprawę że Smerfy to bajka? Serio niebieskie ludki nie istnieją to fikcja! Ogarnij się ZNAFCO!!!!

ocenił(a) film na 10
k_rol_k

Film zajebisty na takie psy czekale

ocenił(a) film na 10
facet28

Potwierdzam. Dla mnie również petarda :)

k_dargiewicz

Ah te trole od producenta :) zalość

k_dargiewicz

Tak jest. Mocny skład i dobre kino.
Wybaczcie ale mimo sentymentu do poprzednich części, ta dla mnie, jest najlepsza!

k_dargiewicz

Ty tak na serio?

facet28

Tak jest.
Dla mnie jest to najlepsza
część mimo sentymentu do poprzednich dwóch!

ocenił(a) film na 9
k_rol_k

Linda był bez ikry bo jego postać zdawała sobie sprawę, że powoli umiera i właściwie nic go już nie czeka pozytywnego

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
pawel997402

zDARDZIŁES FABUŁĘ BUCU

ocenił(a) film na 7
lupus198116

A ktoś Ci kazał czytać komentarze? Wchodzenie w komentarze przed obejrzeniem filmu to głupota, trzeba się liczyć z tym że możesz się nadziać na spoiler

ocenił(a) film na 6
pawel997402

Zawsze się pisze Spoiler BARANIE.

ocenił(a) film na 7
pawel997402

Idioto, ostrzega się przed spojlerem. Jesteś palcem robiony.

ocenił(a) film na 8
88arecki88

Spojlery są różnego 'ciężaru', ale jak Was jakiś film interesuje do zobaczenia już wstępnie, to może sami myślcie i nie czytajcie, i nie oglądajcie wszystkiego (dosłownie -wszystkiego), na ten temat? A potem żale, że spojler był, oderwijcie się od obczajania opinii, komentarzy, zwiastunów wszelakich -tylko podejmijcie sami decyzje o zobaczeniu danego filmu, bez tracenia czasu na analizę i swe wynurzenia w necie.

ocenił(a) film na 8
k_rol_k

Co tu pierdxxxxxsz sponsorowany paździerzu co? Bredzisz koleś oka nie masz a głuchy to jesteś od urodzenia .CO TY WIESZ ...O FILMACH?!

ocenił(a) film na 8
lupus198116

Lupus tyś z INNE jakby? Słownictwo swojskie.
Hej!

ocenił(a) film na 4
k_rol_k

SPOILER - filmu zapowiadał się znakomicie ale gdzieś od połowy stracili pomysł i zrobił się sensacyjny gniot w stylu amerykańskiego kina B. Przecież Dorociński już od razu mógł ich śledzić i wypatrzyć gdzie jest ten Kołodziej. I ta cała akcja w bunkrze - co to było - film Westerplatte 2??? A już ta akcja przed willą i to GRU, które właśnie wpadło z tragarzami??? W tej akcji brakowało jeszcze mudżahedinów i powietrzno desantowej z USA. Kompletnie zepsuto pomysł. To koniec szansy na Psy 5, to ugodzenie w nostalgię za tym kultowym filmem. To już Stallone w Rambo 5 mniej popsuł serię

siwol

dobrze prawi, polać mu!

ocenił(a) film na 6
k_rol_k

Film od połowy już stracił pomysł na siebie. Pomijam kradzież Audi A6 C6 za pomocą drutu z siatki. Motywacja bohaterów do zabijania niewinnych policjantów z AT bo jeden skorumpowany gliniarz zabił Nowemu syna ? mogli się zemścić na tym jednym i by wystarczyło. Zamiast tego giną niewinni ludzie a koniec końców tego najgorszego Linda zabija pod domem. Trzech dziadków i jeden młodszy żołnierz wybijają oddział policyjny jak kaczki a oni sami ledwo obrywają. Wszyscy pytają co było w sms ie na końcu bo niedość że pokazali go przez 2 sekundy to jeszcze w średniej ostrości obrazu. Uważam że można było to zrobić na mniejszą skalę i skupić się na tym jednym złym glinie.

ocenił(a) film na 6
Blaackk

Tak, zgadzam sie, mogli skupic sie na tym jednym glinie, skorumpowanym, a nie wybijac niewinnych, to nie pasowalo do tych bohaterow.

k_rol_k

ale 400 tyś. ludzi w jeden weekend w kinach jest...

ocenił(a) film na 3
Shadow_dawnego_ggggggg

Bo nie wiedzieli z czym mają do czynienia.

tonopah

Pejsikowski ich oszukał. Oskubał z forsy. Będą teraz uciekali i szukali sprawiedliwości. Będą renegatami. Zorganizują protesty pod hasłem: ,,Pejsikowski oddaj nasze 100 milionów".

tonopah

Wstałem dziś, tak jak zwykle, o 5:30 Jeszcze szaro za oknami, dymy snują się po mieście Zjadłem to co zwykle, jak zwykle się nie myłem Wyszedłem z domu, na autobus zaczekałem Gdy autobus przyjechał, ledwo wlazłem do środka Tą linią cala huta jeździ, kogom ja nie spotkał Nagle jeden krzyknął - spójrzcie w okna na wystawy cen Patrzę, Jezu, w sklepach ceny obniżone o 100%%%% Pejsikowski, dawaj moje sto milionów Pejsikowski, dawaj moje sto milionów Pejsikowski, dawaj moje sto milionów Pejsikowski, dawaj moje sto milionów Krzyczy starszy człowiek z tyłu: - Ja mówiłem, że tak będzie Toć on zwykły taki człowiek jak z nas każdy na zakładzie Gdy pomogli mu rękami, pomogli mu zwyciężyć Widziałeś ty? Ja mówiłem, że tak będzie - Czekaj, czekaj, niech policzę, ile teraz mam pieniędzy - Co ty, oszalałeś? Niepotrzebne ci są więcej Lepiej dobrze się rozejrzyj, popatrz na wystawy cen Patrzę, no tak, w sklepach ceny obniżone o 100%%%% Pejsikowski, dawaj moje sto milionów Pejsikowski, dawaj moje sto milionów Pejsikowski, dawaj moje sto milionów Pejsikowski, dawaj moje sto milionów Ty na wiecu w naszej hucie obiecałeś nam pieniądze I pamiętam, co mowiłeś, mogłeś liczyć się ze słowem: - Nie chcę jeść tego, co zwykle, chcę żyć tak, jak wy żyjecie No i zobacz, stało się, jest sprawiedliwość na tym świecie Krzyczę teraz już z innymi: - Mówiliśmy, że tak będzie Pomogli mu rękami, pomogli mu zwyciężyć Miej na wszystko baczenie, tu mnie proboszcz kontroluje Nie myślę, nie czuję, wykonuję Gdzie mieszkałem w tej ulicy, sto lat świetlnych do stolicy Pokonałem je zawzięcie, znalazłem to zajęcie Niech zatrwożą się niewierni, przyjaciele, na sztorc kosa Niech zobaczą, jak się gniewa horda krwawego Pollusa Obserwują nasze życie urzędnicy za biurkami Zobacz, przyjrzyj się uważnie, urzędnicy tacy sami Na folwarku jest tak często, że ktoś kogoś kontroluje Ja to czuję! Obiecałeś sto milionów, wyraźnie słyszałem I minęło tyle czasu, ja nic nie dostałem Czekam jeszcze trzy dni i ani chwili dłużej Niecierpliwość moja wzrasta, gdy czekanie się wydłuża Moi wszyscy koledzy, oni myślą tak samo Gdy się kładą wieczorem i gdy wstają rano Pamiętają twoje słowa, gdy słuchali cię na placu Pejsikowski, dawaj moje sto milionów Pejsikowski, dawaj nasze sto milionów

ocenił(a) film na 7
k_rol_k

Dziś byłem w kinie. Po wielkich oczekiwaniach nastał wielki zawód. Film słaby. I to tyle.

ocenił(a) film na 8
_Lennox_

To za miesiąc pooglądaj 2 raz. Ja tak robię i pomaga jak mi film nie wchodzi, a powinien. Hej!

ocenił(a) film na 8
k_rol_k

Czyli przez końcową scenę abstrakcyjnej rozwałki ala Drużyna A film jest dla Ciebie słaby i nie wart uwagi w czasach gdzie kultowe może być nawet ciastko na insta z milionem lajków?! No gratuluję znajomości robienia współczesnego kina!!

tom3ak

tom3ak, a możesz się podzielić swoją wiedzą jak się robi współczesne kino? prosze, proszę.. tyle osób tu mówi "nie znasz się na kinie" - a co to znaczy "znać się"? chciałabym, żeby ktoś mi to w końcu wytłumaczył, a nie wytykał jak obsmarkane dziecko w piaskownicy, że "głupi jesteś"

ocenił(a) film na 8
sloncek

sloncek bardzo cie przepraszam jeśli poczułeś sie glupszy od zasmarkanego dziecka w piaskownicy ale nie taka mialem intencje.
Ja czuje sie taki czytajac komentarze tych co sie znaja lepiej bo wyraza opinie w jednym lub dwoch słowach bo niczym do Franza nic do nich nie dociera.
Chyba nie oczekujesz ze Ja mam cie oświecić w kwestii na czym polega obecnie przyciaganie widza do kin gdzie wszystko jest zaplanowane od podstaw łącznie z badaniem rynku byle sie sprzedalo?! Ale zrobić coś by wpasowało sie w komercyjne ramy i mimo oczywistych niedoskonałości zachowało odpowiedni klimat to juz nie jest proste.
Oczywiscie malkontenci widza jedynie niespójnosci wyolbrzymianie brak powiedzonek ktore nosza znamiona kultowe hehe prosze was.
Zreszta do czego mozna przekonac kinomanow wychowanych na avengersach i szybkich za wscieklych.
Zreszta po co?! :)

tom3ak

"Zreszta do czego mozna przekonac kinomanow wychowanych na avengersach i szybkich za wscieklych.
Zreszta po co?! :)"

To po co tu siedzisz i produkujesz te denne komentarze, które niczego nie wnoszą tylko obrażają widzów o innych gustach niż Twój? No po co? Taki jesteś ponad wszystko przecież, och ach.

ocenił(a) film na 8
sloncek

Przepraszam podwójnie nie zauwazylem ze jestes kobietą. Przykro mi tym bardziej iż nieudanym okazał sie powrót po latach co tu ukrywać, dla wielu jakże seksistowskiej kolejnej częsci co oczywiście nie ma zwiazku z merytoryczną oceną filmu ... ;)

tom3ak

tom3ak, ja się nie gniewam. Jako kobieta to prawdę powiedziawszy nawet nie zauważyłam tych wszystkich seksistowskich teksów i uprzedmiotowienia - jest ono tak wyraźnym nierzadko elementem codzienności, że nie oczekuję by filmy to sztucznie wycinały i ubarwiały tym samym smutne realia.. ale ja nie o tym. Dziękuję za Twój głos, i wiedz, że nie sugerowałam byś to Ty traktował kogokolwiek jak zasmarkane dziecko w piaskownicy. Sporo osób atakujących tu nas, widzów, którzy dają filmowi 3 czy 4, pisze "nie znasz się", "co Ty wiesz o filmach" itp.. To jest zarzut taki z piaskownicy właśnie, za którym nic nie idzie. A PSY 1 i 2 uwielbiam, dlatego tak mnie boli ta fabularna sieczka w części numer 3. A mogło być naprawdę pięknie, nie wiem sama jak ale lepiej, mądrzej, bardziej dramatycznie i logiczniej.

ocenił(a) film na 7
tom3ak

Ehhh. Nie następny co nie potrafi rozmawiać normalnie. Ja odpuszczam .

ocenił(a) film na 8
_Lennox_

No przecież nikt tu płakać po tobie nie bedzie.

ocenił(a) film na 3
k_rol_k

Zgadzam się. Też miałem wielkie nadzieje, że będziemy mieli naszych polskich "niezniszczalnych". A tak na prawdę film był o niczym. Ten film ratuje się tylko tytułem. Franz plączę się za młodym przez cały film bez celu i nawet koszuli nie zmieni. Aha i kultowych tekstów też nie było. Wielka szkoda.

ocenił(a) film na 3
mr915764

a gdzie można go oglądnąć?

ocenił(a) film na 8
k_rol_k

Film o mężczyznach i dla mężczyzn. Dzieci i chłopcy niech sobie darują komentarze. Pazura rewelacyjny, Dorociński i Linda też. Szacun Panowie.

Mika1010

Uga buga, jestem taki męski, bo mi się podobały Psy 3. Może najwyższa pora zejść z drzewa?

ocenił(a) film na 8
Ufos

Nikt nie potrafi docenić męskości tak jak kobieta, chłopczyku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones