PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835816}
6,5 48 858
ocen
6,5 10 1 48858
3,8 26
ocen krytyków
Psy 3. W imię zasad
powrót do forum filmu Psy 3. W imię zasad

Premiera

ocenił(a) film na 10

Kochani ja już nie mogę się doczekać,jeszcze tylko 3 dni bo pochwalę Wam się że spotkał mnie ogromny zaszczyt i udało mi się zdobyć zaproszenie na uroczystą premierę wraz z twórcami filmu!!! jestem już dojrzałym człowiekiem a "jaram" się tym jak małe dziecko:)W środę napiszę co i jak.Pzdr

ocenił(a) film na 8
kinofankrk

Gratuluję, szczęściarz z Ciebie. Tylko nam zaoszczędź spoilerów! :-)

ocenił(a) film na 10
Halconnegro

dzięki:)nawet bym nie śmiał.

ocenił(a) film na 10
kinofankrk

Zgodnie z umową piszę choć nie przychodzi mi to łatwo ale napiszę Wam że cudo po prostu cudo!!! Nie będę Wam nic teraz przed piątkiem zdradzał ale napiszę tylko tyle że się popłakałam...jestem właśnie po uroczystej premierze i dochodzę do siebie... udało mi się porozmawiać i pogratulować p. Władysławowi,p.Cezaremu i producentowi p.Klaudiuszowi, podziękowałem Im za to co stworzyli!!!

kinofankrk

Naprawde bylismy na tej samej premierze??
Przeciez ten film to totalny pazdzierz.Wszystko w tym filmie bylo zle.
Jedyne co bylo dobre to trabka.
Trudno powiedziec nawet o czym byl ten film.
Tyle na temat

pawelek199102

Trudno powiedzieć bo nie oglądałeś trolliku. Underdog i Jak zostałem gangsterem to pewnie arcydzieła co?

ocenił(a) film na 10
ant887

Dokładnie

ocenił(a) film na 7
pawelek199102

Na trąbce to se możesz pobudkę harcerską zagrać. Nawet muzyki Michała Lorenca nie umiesz uszanować, nazywając ją obraźliwie ,,trąbką''.

ocenił(a) film na 10
Darabont

Kto z Was wybiera się jutro do kina?kurcze zazdroszczę Wam tego pierwszego razu ...

ocenił(a) film na 7
kinofankrk

Ja w sobotę, jutro nie pozwalają obowiązki. Wreszcie się to skończy. Od 15 lipca kiedy wyszedł pierwszy plakat filmu codziennie (bez wyjątku) sprawdzam nowe informacje na jego temat. 186 dni!

ocenił(a) film na 10
Darabont

Wielki szacun.

ocenił(a) film na 10
kinofankrk

I daj znać w sobotę jak...:)

ocenił(a) film na 7
kinofankrk

Opisz proszę swój pierwszy raz. Może być też ew. kolejny z p. Władysławem, p.Cezarym i producentem p.Klaudiuszem.

ocenił(a) film na 10
krzysztof7

Nie mogę jeszcze bo to byłby spojler:(

ocenił(a) film na 10
krzysztof7

Myślę że teraz już mogę Ci to opisać ale będzie spojler więc niech ten kto nie był to nie czyta...z p.Czarkiem rozmawiałem myślę ze ponad 5 minut,udało mi się dostać na after party gdzie zastałem jeszcze te 3 osoby,wokół p.Czarka była dosyć duża grupa ludzi ale ja przepraszając dostałem się do p.Czarka a jako że jestem duży to nie było to trudne,że łzami w oczach podziękowałem za wszystko a szczególnie za scenę w prosektorium,ja nie jestem jeszcze ojcem ale poruszyła mnie dogłębnie na to p.Czarek bardzo mi podziękował że tak to odebrałem bo bardzo dużo kosztowała Go ta scena i dopytywał się czy naprawdę tak to odbieram uścisnął mi dłoń tak jak to robi się przyjacielowi i rozmawialiśmy jeszcze z
kilka minut tak złączeni co jeszcze bardziej mnie wzruszyło widząc to doszedł do Nas będący w pobliżu p. Władysław myśląc może że się znamy bo pewnie z boku tak to wyglądało,ja wyraziłem podziękowanie za film i rozumiem że taką miał pan wizję ale jak pan mógł uśmiercić moich ukochanych bohaterów na co p.Czarek stwierdził żebym się nie martwił bo On cytuję"tylko zemdlał"...później pogratulowałem producentowi dzięki któremu byłem na premierze jadąc specjalnie ponad 300 km,pogratulowałem Mu i stwierdziłem że jeszcze nie jest to po tym filmie na pewno zostanie!!?:)

ocenił(a) film na 10
kinofankrk

*milionerem

ocenił(a) film na 10
pawelek199102

Nie dam się sprowokować...albo się ma wrażliwość albo nie...

kinofankrk

Lorenc był odpowiedzialny za muzykę w filmie czy tylko "użyczyli" sobie jego utworów z lat 90-tych? Byłeś na filmie, więc możesz potwierdzić (bądź zaprzeczyć) na podstawie napisów końcowych.

ocenił(a) film na 10
znerwicowany

Muzyka Lorenca,niezaprzeczalnie choć nie chcę się powtarzać ale napisów nie widziałem wiecie już z jakich względów... siedziałem jak sparaliżowany i dochodziłem do siebie...dlatego też nie znam treści końcowego esemesa ale podobnie jak ja nie zakodowali go pozostali widzowie...to też o czym świadczy...po seansie była przejmująca cisza na salach...genialna muzyka i ludzie chowający na boki swoje twarze...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones