PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835816}
6,5 48 838
ocen
6,5 10 1 48838
3,8 26
ocen krytyków
Psy 3. W imię zasad
powrót do forum filmu Psy 3. W imię zasad

Witam wszystkim,zakładam temat bo aż nie mogę uwierzyć, że czytam komentarze, że to wspaniały film, ba, nawet lepszy od pierwszej i drugiej części. Ludzie no co Wy. Jak fan poprzednich części, który sobie ceni muzykę, klimat prlowski teksty oceniam trzecią cześć jako średnią. Dlaczego? Ponieważ od połowy filmu, gdzie w drugiej części filmu rozpoczęła się strzelanina zacząłem się zastanowić czy to nie sceny ze strzelaniny w Magdalence.Co to w ogóle za pomysł, że 4 typa barykaduje się i ładuje do antyterrorystów. Ba, Ci antyterroyści na początku nie trafiają swoje targety. Helikoptery? Jakieś wozy opancerzone jak z Laca de Papel?Serio gdy zobaczyłem nawiązanie do nadużycia paralizatora przez pier*** policję w tym kraju, jak sprawa z przed lat to aż mnie ciary przeszły. Mocna scena. Ale nie spodziewałem się, że to się skończy jakaś absurdalną strzelaniną.Na plus oczywiście obsada, mistrzowskie aktorstwo, parę fajnych tekstów i stary instrumental z pierwszej części. Tym mnie reżyser ujął. Klasa. Ale no końcówka wszystko chrzani.Film jest naprawdę średni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones