PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835816}
6,5 48 839
ocen
6,5 10 1 48839
3,8 26
ocen krytyków
Psy 3. W imię zasad
powrót do forum filmu Psy 3. W imię zasad

Tak sie zastanawiam co by bylo gdyby film mial nazwe hehehe PSY3:W IMIE ZASAD SKUR...SYNU ;-)... Jestem ciekaw jakby wygladal ten wulgaryzm na plakacie i jak by go cenzurowano hehe... A teraz juz zupelnie na powaznie czytalem fragment poczatku scenariusza do tego filmu i nie ukrywam sam pomysl mnie zawiodl bo jest wrecz kopia poczatku PSOW 2... Mam na mysli fakt ze na poczatku dwojki Franz odsiaduje wyrok 4 lat pozbawienia wolnosci i wychodzi z wiezienia... Poczatek PSOW 3 to tez wiezienie tyle ze Franz wychodzi z wiezienia po 25 latach i wychodzi na wolnosc w roku 2019... Szkoda ze scenarzysta kopiuje ten sam pomysl bo kazdy fan PSOW wie doskonale ze Franz wyjechal do brata do N.Zelandii i tam sobie w ciszy i spokoju mieszkal kolo oceanu. Przeciez moj pomysl na PSY3 szczegolnie jego poczatek byl o wiele lepszy bo wedlug mojego pomyslu to Pazura zadzwonil do N.Zelandii i prosil Franza o pomoc w kryminalnej powaznej sprawie... Przeciez tam az sie prosi jakas akcja ze polskie grupy przestepcze walcza z grupami nowozelandzkimi. Ten temat mozna by bylo ciekawie rozwinac... Mozna by bylo tez wplesc w scenariusz spotkanie po wielu latach Franza z jego synem ktory ma obecnie jakies 30 lat. Pomyslow sporo by sie dalo wplesc w scenariusz ale dlaczego poczatek filmu to kopia PSOW 2 tego nie pojmuje ;-(... Na zakonczenie pisze ze mam tez nadzieje ze Pasikowski nie robi z widzow idiotow i nie okaze sie ze dziwnym trafem Pazura posiada wszystkie palce u rak. Mam nadzieje ze bedzie bez kciuka ktory stracil w fabryce w poprzedniej czesci... Ludzkie palce to nie ogon jaszczurki i nie odrastaja ;-)

punisher822_filmweb

Czy po zabiciu dyplomaty można czuć się bezpiecznie gdziekolwiek, by się nie było? Wątpię. Gdy przeciętny człowiek zabije przeciętnego człowieka to służby są stawiane na nogi + dochodzi do współpracy między państwami celem ujęcia, gdy morderca chce zbiec za granicę, a tutaj przecież doszło do morderstwa na dyplomacie. Myślisz, że odbiło się to bez echa, wszyscy spokojnie zjedli zupę, machnęli ręką i na nikim to nie zrobiło wrażenia? Nie bądź śmieszny.

Morawiec będzie na rencie, więc palucha mieć nie będzie.

Do momentu wyjścia zwiastuna czy premiery samego filmu trudno cokolwiek oceniać, bo praktycznie nic nie wiemy. Został rzucony jakiś opis, ale nie wiemy jak to będzie scenariuszowo wyglądać, więc spokojnie. Trzeba czekać.

ocenił(a) film na 9
PanKracjusz

No wlasnie ze nie jestem smieszny... Scenariusze filmowe zyja wlasnym zyciem czesto fikcyjnym i za to wlasnie kochamy filmy. W PSACH2 absurd gonil absurd i glupot bylo duzo ale chyba wlasnie za to pokochalismy obie stare czesci... Pokochalismy za amerykanski styl i wlasnie absurdy ktore rzadko sie zdarzaja w realnym swiecie. O tym co pisalem ze '...FRANZ WYCHODZI Z WIEZIENIA PO 25-LATACH I PROBOJE ZYC W KRAJU KTORY ZUPELNIE SIE ZMIENIL ODKAD GO OSADZONO...' to ujawnil sam Pasikowski wiec nie licz na to ze to sie zmieni. Troche szkoda ze poczatek PSOW3 jest praktycznie taki sam jak PSOW2 ale i tak do kina sie wybiore z czystej ciekawosci bo na zdjeciach z planu widac ze ma byc duzo strzelanin i akcji. Moze byc ciekawie... A Ty wiesz cos czy kompozytorem znow jest M.Lorenc???

punisher822_filmweb

Absurd goni absurd? Spoko, jestem w stanie kupić taką formę, bo teksty, aktorstwo i Wolf sam w sobie robiły dwójkę, mimo mocnego odstępstwa od jedynki. Dolary w torbach i ogólnie, to śmieszyło, ale muza luksior, teksty się zgadzają, aktorstwo też stoi na poziomie, jest Don Camillo, czego chcieć więcej od kina akcji, gdy dostarcza? Szukasz tam przekazu? Nie znajdziesz.

Wiem, że Franz wyjdzie z paki po 25 latach, ale nie wiesz i nikt nie wie w jakiej będzie to podanej formie czysto scenowo. Dla Ciebie to "kopia" z dwójki, bo masz przed gałami scenę początkową, super akcja, ale skąd wiesz jak trzecia część się zacznie? Byłeś na planie? Gówno tam byłeś. Przeczytałeś opis dystrybutora, a tu świrujesz pawiana, że niby początek scenariusza czytałeś, gówno tam czytałeś.

Ta, wybitny muzyk to jest, ale nie mogę powiedzieć kto, bo umowy i tak dalej i tak dalej. Kapcie Ci spadną, luksior muza jest ;0

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones