PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=150899}

Puls

Pulse
5,6 9 770
ocen
5,6 10 1 9770
Puls
powrót do forum filmu Puls

10/10

ocenił(a) film na 10

swietny film naprawde polecam inny niz kazdy horror niezle wkreca i najlepiej ogladac w nocy:P

ocenił(a) film na 3
termi_buli

słaba prowokacja kolego, no chyba, ze masz 13 lat, wtedy zwracam honor

ocenił(a) film na 10
Debesciak

chyba koleżanko:) moze ogladasz filmy w stylu ulica sezamkowa:) no a potem niewidzisz dobrych stron filmow ;] bo go nierozumiesz:)

ocenił(a) film na 3
termi_buli

No tak kolezanka, powinienem byl sie domyslec po Twoim nicku:PPP Co do dobrych filmow proponuje ci przejrzec moj profil, tam znajdziesz ich troche:P

użytkownik usunięty
Debesciak

a co to, jakas wyliczanka kto ma lepsze tytuly w ulubionych? poza tym nie zapominaj, ze dla kazdego "dobre kino" oznacza co innego... to co jest w Twoich ulubionych niekoniecznie musi sie podobac innym - na temat gustow sie nie dyskutuje... :)

co do filmu... jesli nie ma nic innego do obejrzenia, to czemu nie... :) taki jednorazowiec...

ocenił(a) film na 6
termi_buli

Moim zdaniem pierwsza połowa jest naprawdę dobra, tylko, że niektóre ujęcia są wręcz ściągnięte z ringa. Jednak twórcy bardzo szybko pozbywają się wszystkich asów w rękawie i w drugiej połowie film już nie straszy, bo duchy są eksploatowane hurtowo i właściwie w każdej scenie musi się jakiś pojawić, a klaustrofobiczny klimat pryska. Krótko mówiąc film z nieźle zapowiadającego się horroru zmienia się w film katastroficzny z duchami w roli głównej, który mimo to jest raczej mało oryginalny.
Dla mnie 6/10 może w porywach 7 ale nie więcej.

ocenił(a) film na 7
Renegado

Moim skromnym zdaniem, pierwsza polowa była nawet genialna.myślałam, że w końcu obejrzę coś oryginalnego, coś czego jeszcze nie było..........ale cóż, szybko się zawiodłam. w drugiej części film staje sie zbyt przewidywalny.
Brawa dla aktorów: niebrzydkiej Kristen Bell i świetnego Ian'a Somerhalder'a.

ocenił(a) film na 6
termi_buli

Liczyłem na dużo lepszy film.
Nie był zły ale niestety moja ocena tylko 7/10
"Czegoś zabrakło" :(

ocenił(a) film na 5
termi_buli

Też Mi się wydaje że to prowokacja. Film taki se. Wykonanie średnie. Nizka brutalność. Całkiem niezły pomysł. Niezła kreacja i aktorstwo Kristen Bell. Ogólnie mówiąc film średni. 5/10

ocenił(a) film na 5
wielebny_5

Ale wyjebałem oczywiście niska brutalność a nie nizka brutalność.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones