PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=150899}

Puls

Pulse
5,6 9 770
ocen
5,6 10 1 9770
Puls
powrót do forum filmu Puls

Jak dla mnie całkiem przyzwoity.Fabuła może rzeczywiście dość banalna ale trzyma przez cały czas w napięciu.Paraliżująco straszny może faktycznie nie jest ale dreszczyk strachu można poczuć.Ja się trochę bałam.Bardzo fajny klimat i obsada też całkiem niezła.Arcydzieło to może nie jest ale jest dobry.

ocenił(a) film na 9
Preity27

Fabuła właśnie mi się spodobała... coś nowego, jakis inny pomysł a nie znowu banda studentów w nawiedzonym domu, na cmentarzu czy wywoływanie duchów... świeży pomysł. Co do realizacji, pochwalę za dźwięk bo naprawdę buduje klimat. Lepsza gra aktorska i dałbym więcej a tak to tylko 8...

Zanthus

Zgodze się z toba że fabuła faktycznie odmienna od innych i świeży i to mnie właśnie ujeło w tym filmie.

Zanthus

TYLKO 8? Jaki zawód, że tylko 8. Za ten chłam i nieporozumienie? Dałem 2 za pomysł.

ocenił(a) film na 7
desmatrix

Dałeś 2/10. I co? Teraz powinienem Cię pochwalić, zgnoić, pogratulować?
W Twoim komentarzu znalazłem jedynie agresywne wmawianie własnego zdania innym. Jeśli niesłusznie, to przepraszam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones