PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=150899}

Puls

Pulse
5,6 9 770
ocen
5,6 10 1 9770
Puls
powrót do forum filmu Puls

Musicie zobaczyć ten film, bo w nim te no... kompjutery i telefony komórkowe stały się zagładą dla ludzi.
Ale poważnie: aktorzy byli powiedzmy sobie... w porządku, zagrali swoje role tak, jak im kazano. Efekty specjalne, cóż spece w tych sprawach też odwalili swoją robotę całkiem dobrze. Tak, jak im kazano. Ale na miłość Boską twórcę tego filmu skazałbym na więzienie o zaostrzonym rygorze za marnowanie 1,5 godziny mojego czasu...
Być może nie zrozumiałem jakiegoś "ukrytego" przekazu, ale jak dla mnie film powinien był wyjść w latach '70.
0/10 - moim zdaniem totalny syf, nie polecam.

użytkownik usunięty
Spyro

Zastanawia mnie to czemu piszesz o tym tutaj w osobnym temacie, zamiast dyskusje podjąc z innymi ludźmi. Jeżeli uważasz, że film powinien dostać 0/10 tylko dlatego, gdyż wg. Ciebie pomsył jest syfiaty to jakaś dziwna ta ocena :). Jak napisane aktorzy tacy sobie, efekty zrobione, jeszcze twórce filmu skazujesz na więzienie. Twórce czego ? Pomsyłu na film ?

ocenił(a) film na 7
Spyro

Taaaa komputery osobiste i komórki w latach '70 jaaasne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones