PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=150899}

Puls

Pulse
5,6 9 770
ocen
5,6 10 1 9770
Puls
powrót do forum filmu Puls

jestem fanem gatunku i w swoich rękach miałem mnostwo jego przedstawicieli(Filmow)i nie wiem czemu akurat po tym tak jedziecie? jest naprawde masa naprawde marnych produkcji o ktorych szybko chcialoby sie zapomniec...przyznam ze pouls nie jest jakąś mega produkcją i do moich ulubionych filmow mu daleko..ale napewno spisuje sie dużo lepiej niz chociażby"stay alive"-ktory wd mnie jest totalną porażką...Racja jest to naiwny filmik( a czy oszukac przeznaczenie nie było naiwne?), ale dosc przyjemny w odbiorze- typowe ostatnio Amerykańskie kino grozy..jak szukacie mocniejszych wrażeń polecam Azjatyckie horrory i te z moich "ulubionych filmów";D

ocenił(a) film na 6
_suspect_

Zgadzam się film nie jest taki zły. A już na pewno do 'poziomu' Stay Alive mu bardzo daleko:) Z początku straszy, potem twórcy nadużywają zjaw i tych 'filmików' na komputerach i straszyć przestaje, ale mimo wszystko jest niezły. No i ma świetne efekty specjalne, pasujące do klimatu- wiem, że to nie najważniejsze, ale zawsze poprawia odbiór filmu.

_suspect_

No to powiem krótko:kaszana
Przejrzałem te twoje ulubione filmy kina grozy i żaden mnie sobą nie zachwycił ani nie ujął pod żadnym względem(tzn tylko kilka pozycji jest ciekawszych)ale do rzeczy np:The Eye to chyba melodramat hihi...jak można zakwalifikować to do horroru; ten Pulse to chyba Wachowscy mogliby zapodać proces o plagiacik(kwestia systemu wogóle o co chodzi w tej scenie jak idą podmienić chipa buehehehe)i w jednym masz racje filmik naiwny od a do z...

ocenił(a) film na 7
_suspect_

Również uważam, że ten film był całkiem w porządku.
Świetny pomysł, chociaż dziwnie rozegrany, kilka dobrych scen, dołujące, chłodne zdjęcia, efekty komputerowe. Gdyby nie kiepski, dość schematyczny scenariusz, mógłby to być film kultowy. Niestety jednak nie jest.
Co do "Stay alive" - wiedziałem, że będzie kiepskie, ale spodziewałem się czegoś przeciętnego. Efekt niestety nie sprostał moim minimalnym oczekiwaniom.
I odnośnie "Oszukać przeznaczenie" - chyba nie zrozumiem nigdy, dlaczego ta produkcja zyskała sobie taką popularność. Mnie nie zachwyciła, chociaż wiele jej do cienizny "Stay alive" zabrakło, ale "Puls" i tak jest od niego lepszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones