PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=150899}

Puls

Pulse
5,6 9 770
ocen
5,6 10 1 9770
Puls
powrót do forum filmu Puls

jak dlam nie miazga jezeli ktoś sie nie boi jest poryty ale cośmu dolega, takie filmy trzeba wiedziec jak ogladac (noc+ciemno+słuchawki), a jeżeli ktoś ogląda takie filmy w dzień i ktoś go przy tym zagaduje to nawet lśnienie bedzie wydawało mu sie na nudne

ocenił(a) film na 9
Bartek_44

100% słuszna uwaga. Właśnie tak to oglądałem. Dobre słuchawki i nocna pora do podstawa dla takich filmów. Naprawdę czułem ten niepokój, a nie mam już 15 lat, a i na horrorach w sumie się wychowałem. POLECAM.

Altar

wlasnie tez na sluchawkach i po ciemku obejrzalem stronke filmu..
http://www.quieroverunfantasma.com/eng/

kliknijcie na OPEN VIDEO

po tym kawalku przerazilem sie :o
efekt oszalamiajacy :)

ocenił(a) film na 9
keLion

Obejrzyj film, zapewniam, że przestraszy Cię bardziej niż ta stronka (która swoją drogą jest świetna) :)

Altar

prawie zdechłam ze strachu. ale tylko za pierwszym razem(wyłączyłam w połowie!!)
dobry ten horror??

ocenił(a) film na 6
Bartek_44

Ja oglądałem :

sam + słuchawki + ciemno + świece + noc + mgła + deszcz + po północy + otwarte okno + otwarte drzwi + mam nerwice + mam depresje.

Wrażenia były niesamowite ;)

Niestety umarłem ze strachu w 36 min i 22 sek ;(

użytkownik usunięty
Bartek_44

Efekt jest niesamowity!! Normalnie cały czas mi sie wydawało że jakiś gościu stoi za mną a ta końcówka!! Normalnie bomba!!!!

ocenił(a) film na 7

hehe no film jest dobry niewiem czemu tak słabą ocene ma na 7 zasługuje na pewno, ma klimat, ma kristen Bell mm kristen :D oraz dobre temat dosyć tym razem apokalipsą się skończyło a nie jak w ringach i klątwach. Jeszcze ten koles co z pralki wychodzi dobree:>

ocenił(a) film na 5
Bartek_44

Ja obejrzałem w nocy, w ciemnościach itepe i jakoś na mnie większego wrażenia nie zrobił. Średniak jakich wiele.

Pinokio1983

Jak wyżej. Właśnie skończyłem, kolega który mi polecał film dostał ochrzan.

Bartek_44

Jak dla mnie ten film był nie tyle przerażający, co trzymał mnie cały czas w napięciu. Akcja jest tu cały czas, nawet na chwilę nie odpuszcza. Dla mnie bomba.

ocenił(a) film na 7
m_tyminska

Mnie film przypadł do gustu. Nie był moim zdaniem ani straszny, ani mocny <a liczyłem na to>, jednak dość ciekawy. Jak dla mnie 7/10 <właściwie 6.5/10>. Szczerze mówiąc - kilka scen w tej produkcji było niezłych, ale też kilku nie powinno być...

ocenił(a) film na 5
Bartek_44

Fakt, takie filmy trzeba wiedzieć jak oglądać. Ale ja jestem z tych ludzi co omijają horrory dużym łukiem. I raczej ich nie oglądam. Ten film oglądnąłem tylko z powody tego wątku.
Film jak dla mnie jest dość straszny tylko na początku, ale to wynika z tego że ja (jako widz) nie wiem czego się bać. Wiec czuje niepokój słysząc muzykę budującą napięcie i ciekawe kadry (szpara w drzwiach, ruch w drugim planie gdzieś za bohaterem). Ale jak już film ukazał mi z czym bohaterowie walczą i czego się boją, to całe napięcie w nagle znika. Od około 30 minuty film był już tylko zwykłym filmem jakich wiele.

użytkownik usunięty
janek_02

Sporo czasu minelo i jednak dopisze coś od siebie. Mnie się film bardzo podobał, może nie sama fabuła czy wykonanie ale reżyserka. Jakoś zawsze tak to jest, że w filmie się wiele dzieje a nie sposób to wszystko uchwycić na jednym obrazie i tutaj własnie wychodzi efekt montażu :). Mnie się podobało :).

ocenił(a) film na 7
Bartek_44

Gra aktorska - czy ogolnie koncept postaci - slaba z tendencja do bardzo slabej. Niezbyt przemyslana fabula i ogolne wrazenie pewnej amatorskosci produkcji.. ocene filmu zmienia swietna oprawa audiovideo i to, ze produkcja NAPRAWDE straszy. Dlatego 7/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones