PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=150899}

Puls

Pulse
5,6 9 775
ocen
5,6 10 1 9775
Puls
powrót do forum filmu Puls

jeden z najgorszy filmów, ciezko było doczekac do konca, dłuzył sie i dłuzył, 1/10

ocenił(a) film na 4
ajoszef

Podpisuję się pod tym co napisałeś. Ludzie czemu nikt nie może zrobić już porządnego horroru?????!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 3
Miszka_Kozlov

Miszka, dobre horrory nadal sie pojawiaja , moze nie za czesto ale jednak :) Polecam The Descent, oczywiscie angielski oryginal.

ocenił(a) film na 7
ajoszef

Nie zgadzam się. Film jest całkiem niezły. Moim zdaniem jeden z lepszych Horrorów ostatnich lat. Ciekawa fabuła no i piękne dziewczyny :D

ocenił(a) film na 8
Urbeer

Szkoda, że ludzie z jednej strony oczekują akcji i nie mogą zrozumieć budowania klimatu, a z drugiej strony narzekają na rzeźnię w horrorach i brak klimatu. Dobierzcie sobie podgatunek który możliwie jak najbardziej wam odpowiada i oglądajcie filmy utrzymane właśnie w tej konkretnej konwencji,a nie chrzańcie potem takich pierdół.

ocenił(a) film na 9
dux

Święta racja, DUX. Wieczni malkontenci...

ocenił(a) film na 1
dux

a jak tu zrozumieć budowę klimatu w tym filmie?? od początku filmu próbowano jakże sztucznie (!!!!!) i bezskutecznie stworzyć klimat lęku u widza... u mnie zbudowano tylko klimat niecierpliwości kiedy w końcu zacznie się coś dziać a po zakończeniu filmu świetnie się wczułem w klimat frustracji z powodu (powtarzam to trzeci raz na temat tego filmu) bezpowrotnie straconej 1.5 godziny mojego życia... knot nad knoty ten film... beznadziejna, uboga fabuła... od tego filmu to już chyba tylko "wzgórza mają oczy" było gorsze... dno...

southparkrulez

a nie jest strata czasu wlazene na kazdy temat gdzie ten film dostaje dobra ocene i wypisywanie jak to stracilo sie bezpowrotnie na nim czas?!?! brak konsekwencji az razi w oczy ;]

ocenił(a) film na 5
ajoszef

Ja zrobiłem sobie seans po 1 w nocy i.. nie żałuję. Dobry horrorek, tak 7.5/10. Klimacik "silentowy" momentami. Dla mnie good, nic więcej.
Może to dlatego, że oglądałem film w nocy? ;)
A poza tym Kristen Bell jest piękna ;D To tak marginesem ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones