PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627920}

Ralph Demolka

Wreck-It Ralph
7,2 82 988
ocen
7,2 10 1 82988
7,5 30
ocen krytyków
Ralph Demolka
powrót do forum filmu Ralph Demolka

Dla mnie bomba

ocenił(a) film na 8

Jako fanowi gier ta produkcja przyniosła masę radości podczas oglądania, dzieciństwo spędziłem
z joystickiem w ręku!!! Dla mnie to super frajda ten film!!! Btw po wyjściu z kina ściągnąłem od razu
z App Store Ralpha!!!

ocenił(a) film na 10
KoSiArZ1234

Popieram absolutnie!
Poszedłbym chętnie jeszcze raz go obejrzeć, by wychwycić jeszcze więcej 'smaczków' i odniesień, które dostrzec można nawet w najmniejszym kącie ekranu lub na najdalszym planie!
A radość ze spotkania postaci i tytułów z ośmiobitowych czasów niesamowita!
No i to sprawne przeskakiwania pomiędzy światami i grami, opatrzone adekwatną 'rozdzielczością' i muzyką to majstersztyk.
Nie wspominając o rewelacyjnym dubbingu (Fraszyńska, Olszówka) i translacji na język polski xD

ocenił(a) film na 8
plooshack

AERITH LIVES! ;)

KoSiArZ1234

Miałeś naprawdę smutne dzieciństwo w takim razie...

ocenił(a) film na 8
Fanek_3

Miałem wyjątkowo ciekawe dzieciństwo, nie będę rozmieniał się na drobne i wymieniał całe spectrum moich zainteresowań, ale na taką zaczepkę pozostaje jedynie odpowiedź: pałuj się!!!

ocenił(a) film na 8
KoSiArZ1234

Zgadzam się!!!

ocenił(a) film na 7
KoSiArZ1234

O tak spectrum.ZX Spectrum ;) Od tego się zaczynało.Psst, Cookie ;)) to jest prawdziwy old school, nie tam jakiś mario...

ocenił(a) film na 8
KoSiArZ1234

Hehe, oczywiście temat nie mógł obyć się bez personalnych przytyków...
Osobiście, chyba zdecydowanie bardziej oglądałem właśnie te wszystkie odniesienia do gier, niż film sam w sobie. Oczywiście, nie ujmując mu rangi, bo i fabuła zbudowana całkiem ciekawie, i problematyka dość istotna. Jednak sytuacje typu: Ryu i Ken idący na browar, po zamknięciu salonu gier czy grupa terapeutyczna z "elitą" Street Fighter'a, czy też cała masa innych odniesień do postaci i gier, które stanowiły sporą część mojej rozrywki lat już spoooro temu naprawdę bardzo mnie ubawiły :) Może brakowało mi tylko chłopaków z Contry i Tank'ów ;)

ocenił(a) film na 10
KoSiArZ1234

Film superancki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones