PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627920}

Ralph Demolka

Wreck-It Ralph
7,2 83 023
oceny
7,2 10 1 83023
7,5 30
ocen krytyków
Ralph Demolka
powrót do forum filmu Ralph Demolka

Początkowo, sugerując się cukierkowym wystrojem ulotek kinowych podchodziłam dość sceptycznie do tego filmu. Jednak namówiona przez moją siostrę, wybrałam się na niego do kina... I przeżyłam naprawdę wielki szok. Cukierkowość nie raziła, ale dodawała smaku, jak cukier w herbacie lub cieście. Mamy dobrze zarysowanych bohaterów, ciekawą fabułę i co najważniejsze historię, przy której mogą bawić się nie tylko dzieci, ale także dorośli.
"Ralph Demolka" jest opowieścią o przyjaźni, samotności, odrzuceniu, a także życiowym kryzysie. Pewne żarty lub problemy nie dotyczą młodszej widowni, ale może właśnie dzięki temu rodzice także mogą coś wynieść z projekcji.
Dodatkowym plusem jest dobry dubbing polski. Żarty nie są żałosne, co ostatnio obserwuję w bajkach dla dzieci coraz częściej. Zamiast sucharów dostajemy ciekawe teksty i cięte riposty, które zapadają w pamięć i bawią nawet przy -entym oglądaniu.
Bawiłam się przy nim znakomicie, pomimo sali kinowej pełnej głośnych dzieci.
Raziło mnie głównie wykorzystanie piosenki Rihanny... bo powiem szczerze, osobiście jej nie lubię. Uważam, że można było zastąpić ten utwór innym. Ale poza tym wrażenia bardzo na plus :)

ocenił(a) film na 9
Bombel24

Mam podobne wrażenia. I ten piękny morał ,,Jestem zły, ale to dobrze. Nigdy nie będę dobry, ale to nic złego", żeby być zawsze sobą, nieważne jakim się jest i akceptować siebie.
Cięte riposty to oczywiście Vandelopa :).
Większość ludzi czepia się dubbingu, cieszę się, że komuś się jednak podobał :).
Ja tam w niektórych momentach to nawet zapominałam, że fabuła jest w cukierkowej, różowej krainie.
Zapomniałaś wspomnieć o oryginalnym pomyśle na miejsce akcji ;). Tego jeszcze nie było, a to pokazuje, że filmy ,,idą z duchem czasu" :P.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Chantoria

Nie żadna Vandelopa! Żarty o kupach cięte riposty? Serio? No chyba nie... "Riposta - cięta, trafna i szybka odpowiedź na czyjś komentarz lub pytanie." (źródło: Wikipedia). Odpowiedzi Wandelopy były absolutnie nie na miejscu. W dodatku wcale nie były śmieszne. Takie coś może śmieszyć tylko pięciolatki. Żenada.

ocenił(a) film na 9

Chodziło mi głównie o to, jak się cały czas droczyła z Ralphem.
P.S Sugerujesz, że mam pięć lat ? Nie chodziło mi o tego ,,kupola chwały", tylko o to, jak się droczyła z Ralphem (trochę się powtarzam).

użytkownik usunięty
Chantoria

P. Chwała to mój nauczyciel. Nie sugeruję nic, ale jeżeli uznajesz to droczenie się z Ralphem za śmieszne (a tak naprawdę kompletnie bez ładu i skłądu, głupie i żałosne), gdybym cię nie znała, mogłabym pomyśleć że tak, masz tyle lat. :P

ocenił(a) film na 9

Nie chce mi się dalej prowadzić tej dyskusji, irytuje mnie to, jak w kółko piszesz, jaka to Wandelopa jest głupia, jakie jej wypowiedzi są bez sensu itp. itd. Chyba jeszcze w żadnym Twoim poście się bez tego nie obeszło.

użytkownik usunięty
Chantoria

Obeszło się ;) Irytuje cię - twój problem, ja po prostu wyrażam swoje zdanie. Nie obrażam innych, tylko Wandelopę,i szczerze mówiąc nie za bardzo wiem, o co ci chodzi :P Nie chcesz - nie prowadź, ja nikogo nie zmuszam. A skoro jeszcze się nie obeszło, to napiszę.

Wandelopa jest głupia, jej wypowiedzi są bez sensu.

Dziękuję za uwagę, ciach bajera. Dobranoc.

ocenił(a) film na 9

Nie mówiłam, że obrażasz innych, bo tego faktycznie nie robisz.

użytkownik usunięty
Chantoria

I nie mam zamiaru! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones