PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=730761}

Replikanci

Replicas
5,5 8 288
ocen
5,5 10 1 8288
Replikanci
powrót do forum filmu Replikanci

Film wcale nie jest taki zły, zasłużył na mocne 6. Nie ma tu jakiegoś głębokiego przesłania, ale warto obejrzeć dla rozrywki

ocenił(a) film na 1
Bouligirl

Że co proszę? Fajny film? Proszę nie wprowadzaj ludzi w błąd. Dokąd te kino zmierza? Widzowie zostali potraktowani jak ludzie niespełna rozumu, to kpina z ludzi, kto zezwala na dystrybuję takiego chłamu

jaricz

Na szczęście nie tacy jak ty

aniaopole7

spalić film!

ocenił(a) film na 9
tisoc

Spalic maruderow z forum:)

BenMaciag

Co ty gadasz koleś? Jesteś ty poważny, do czego nawołujesz ciołku. Nie wolno tak nawet jak nie zgadzasz się z przedmówcą, to cie nie upoważnia do tego, by go puścić z dymem. Opanuj sie i nie pisz bzdur!

ocenił(a) film na 9
tisoc

Nie upowaznia tez do spalenia filmu, nawet jesli akurat tobie sie nie spodobal, ciolku.

BenMaciag

Widzisz różnicę ciołtasie?

ocenił(a) film na 9
tisoc

Jak sie nie ma argumentow to trzeba kogos zwyzywac. Co za prostactwo...

BenMaciag

Proszę Cię człowieku nawołujesz do palenia ludzi i ty mówisz o argumentach i prostactwie...proszę Cię.

ocenił(a) film na 9
tisoc

Jak ktos rzuca faszystowskie hasla na publicznym forum, to trzeba zareagowac.

BenMaciag

mówisz o sobie bo nie ma bardziej faszystowskiego hasła niż nawoływanie do palenia ludzi

tisoc

FASZYSTO OPANUJ SIĘ

tisoc

FASZYSTO ZATRZYMAJ SIĘ I ZBASTUJ

tisoc

FASZYSTO SKOŃCZ Z FASZYZMEM W TOBIE

ocenił(a) film na 9
tisoc

Wez jakies krople na te nerwy, hehe...

BenMaciag

jak widzę FASZYSTĘ to wyłażę z nerw

ocenił(a) film na 9
tisoc

Jak napisales zeby spalic film to przypomnial mi sie obrazek, na ktorym zolnierze III Rzeszy pala polskie ksiazki i dziela sztuki podczas II Wojny Swiatowej.

BenMaciag

Faszysto zatrzymaj się! OCZYŚĆ SIĘ! STAŃ W PRAWDZIE ! BĄDŹ NORMALNYM CZŁOWIEKIEM...jeszcze nie jest za późno ....

tisoc

darz ludzi ogniem miłości a nie płomieniem ognia KOCHAN NIE ZABIJAJ ! FASZYZM JEST BEEEEE

tisoc

Mogę skontaktować Cię z ludźmi, którzy poukładają ci klepki w głowie we właściwym porządku. Zrobią z Ciebie dobrego człowieka, zabiją w Tobie FASZYSTOWSKĄ WESZ. Odródź się Zarznij PRAWDZIWE KOCHAĆ a nie Nienawidzić

ocenił(a) film na 9
tisoc

Rzucasz hasla jak ze strony z teoriami spiskowymi. Zreszta wymyslilbys cos swojego, a nie sciagasz ze mnie. Poza tym powtarzasz w kolko jedno i to samo, co powoduje, ze dyskusja z toba staje sie po prostu nudna. Sprawia, ze jestes zamulony jak staw po karpiach...

BenMaciag

Faszysto ZAMILCZ

tisoc

Faszysto wybatoż się i przeproś

tisoc

Faszysto sadysto spalaj się w miłości do ludzi a nie w paleniu ich

ocenił(a) film na 9
tisoc

Ale to co, zabraniasz mi pisac? Masz bardzo wysokie mniemanie o sobie, czy mamusia za dlugo tulila cie do piersi??

BenMaciag

Zabraniam ci pisać teksty typu SPALIĆ LUDZI faszysto

ocenił(a) film na 9
tisoc

Mozesz sobie zabraniac co najwyzej swoim ziomalom spod trzepaka.

BenMaciag

w przeciwieństwie do ciebie faszysto nie mam trzepakowych ziomali

ocenił(a) film na 9
tisoc

Walnales teraz jak lysy grzywa o kant kuli...

BenMaciag

Faszysto nie pieprz

ocenił(a) film na 9
tisoc

Czemu ciagle mi wydajesz polecenia? Byles w trumnie kolysany??

BenMaciag

BO Z FASZYSTAMI ROZMAWIA SIĘ TYLKO W FORMIE ROZKAZÓW, INNEJ FORMY NIE ROZUMIEJĄ. ROZKAZ - WYKONAĆ

ocenił(a) film na 9
tisoc

Przeciez to ty chciales spalic film, nie pamietasz? Widocznie jestes zakrecony jak rondo w San Marino. A rozkazy mozesz wydawac co najwyzej swojemu kotu, baranie, hehe:)

BenMaciag

faszysto to ty chciałeś spalić ludzi JESTEŚ SKOŃCZONY

ocenił(a) film na 9
tisoc

Nie odwracaj kota ogonem. Zmien temat, bo obsluchalem sie ciebie jak zaba grzmotu...

BenMaciag

Faszysto dojadę cie

ocenił(a) film na 9
tisoc

Co??? Hahaha. Chyba wypadles z wiadra ze skrobankami, hehe:)

BenMaciag

faszystowski pomiocie dorwę cię na ostro

ocenił(a) film na 9
tisoc

Nie mialbym co z toba robic. Ale wpadaj do mnie smialo. Choc cos mi mowi, ze najdalej wyjechalbys do granic wioski:)

BenMaciag

Dawaj adres

ocenił(a) film na 9
tisoc

66-68 London Road, Gloucester City, Gloucestershire, GL1 3PB. Pub nazywa sie England's Glory. Pod pubem, bo i tak sprzedaja tylko na wynos. Wybierz dzien.

BenMaciag

aleś się popisał

ocenił(a) film na 9
tisoc

Widzisz sam, ze za granice wioski sie nie ruszysz, hehe

BenMaciag

dopadnę cię i tak faszystowska pluskwo
i ogałuszę

ocenił(a) film na 9
tisoc

Pisz po polsku nie po ukrainsku. Co to znaczy 'ogalusze'??

BenMaciag

przekonasz się na własnej skórze

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
BenMaciag

wiesz że namawianie do śmierci jest przestępstwem? zgłaszam cię do administracji

ocenił(a) film na 9
tisoc

Grozenie pobiciem lub zabiciem tez, wiec ciebie tez trzeba zglosic:)

BenMaciag

Gdzie groziłem ci zabiciem bądź pobiciem?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones