PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=290368}

Rezydencja

Panství
6,7 223
oceny
6,7 10 1 223
Rezydencja
powrót do forum filmu Rezydencja

"DWÓR".Pełna czarnego humoru opowieść oparta na sztuce Dona Nigro i "Rashomonie" Kurosawy. Do starej posiadłości Ravenscroftów (Peter O'Toole i Greta Scacchi) zostaje wysłany inspektor Scotland Yardu Thomas Hatcher (Martin Dejdar). Detektyw ma ustalić, kto stoi za morderstwem tamtejszego stajennego. Hatcher stara się wyciągnąć od każdego z domowników prawdziwą wersję wydarzeń. Sęk w tym, że wszystkie historie, mimo swojej barwności, znacznie odbiegają od prawdy. Inspektor, by rozwikłać zagadkę, musi domyślić się, co tu naprawdę się stało.

ocenił(a) film na 6
markus1511_2

ja znalazłam ten film pood tytułem "Posiadłość".... oczywiście na Filmweb takiego nie ma...

ocenił(a) film na 8
Strykasia

Dokładnie. Ja właśnie dziś przypadkiem natknęłam się na ten film na yotubie i dopiero po angielskim tytule "The Manor" udało mi się go znaleźć na filmwebie, bo po polskim tytule "Posiadłość" niestety nie udało się, powinni to skorygować na filmwebie.

ocenił(a) film na 8
Carin

the Manor znaczy dwór, film na filmwebie ma tytuł rezydencja na youtubie posiadłość, a poangielsku tytuł znaczy DWÓR

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones