PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9193}

Rocky 4

Rocky IV
7,3 80 285
ocen
7,3 10 1 80285
6,1 11
ocen krytyków
Rocky 4
powrót do forum filmu Rocky 4

Arnold

ocenił(a) film na 8

Kiedyś żałowałem, że Arnold nie zagrał Drago:) Wiem, że to było nie możliwe bo ze Sylwkiem
rywalizowali ze sobą ale byłoby wspaniale zobaczyć takie starcie w Rocky 4. Mimo wszystko
Lundgren dobrze się spisał w roli Ivana.

ocenił(a) film na 7
DawidSt

kulturysta jako bokser?!
to wygladaloby komicznie, watpie by arnold przyswoil podstawowe techniki, a chyba nie chcialbys widziec drugiego pudziana w ringu...

ocenił(a) film na 8
fckanalers

Wtedy Arnold już nie był taką szafą:) Dlatego napisałem, że to niemożliwe i do tego Lundgren w przeciwieństwie do Arniego ogarniał sztuki walki.

ocenił(a) film na 7
DawidSt

Jak do nie był szafą? 1985 to rok Arnolda-wielka-klata... zobacz choćby na zdjęciach terka 1 (1984 rok)

ocenił(a) film na 8
Dentarg

W sumie masz rację. Bardziej sugerowałem się jego wyglądem z początku kariery aktorskiej i jakby to przyrównać do lat 80 to była spora różnica:)
http://2.bp.blogspot.com/-XfRq9EFN_lg/UJn9BKLdLoI/AAAAAAAAAN8/UWPLsJ8pm28/s1600/ arnold.jpg


Już nawet nie chodzi mi o Rocky'ego bo to głupkowaty plan ale ogólnie chciałbym zobaczyć pojedynek między nimi w jakimś filmie. Np. Arni jako ten zły a Sylwek jako dobry bohater.

ocenił(a) film na 7
DawidSt

Pewnie, też bym chciał taki pojedynek. Escape Plan był fajny, ale przydałby się film w którym stanęliby przeciwko sobie bardziej na serio :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones