PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1462}

Rocky Horror Picture Show

The Rocky Horror Picture Show
7,6 28 910
ocen
7,6 10 1 28910
7,8 22
oceny krytyków
Rocky Horror Picture Show
powrót do forum filmu Rocky Horror Picture Show

Genialny Tim Curry!

ocenił(a) film na 9

Film jest naprawdę wyjątkowy, a najbardziej uwiódł mnie Tim Curry - jest wprost idealny do roli doktora Frank'N'Furtera! świetnie wkomponowane piosenki, wartka akcja, kosmiczny scenariusz - myślę, że samcy alfa i inne homofobiczne istoty sporo tracą, nie mogąc sobie pozwolić na obejrzenie tego obrazu ;) :)

A swoją drogą, Rusell Brand by pasował na doktora w nowej wersji, nie? :P :P

ocenił(a) film na 10
wildsun

Pasował, ale widzę też w tej roli Johnny'ego Deepa, Helene B. Carter jako Magente i ogólnie w całej Burtonowskiej otoczce to widzę :P

ocenił(a) film na 10
Sigerson

Nie zgadzam się:)
Z RHPS w otoczce Burtonowskiej zrobiłby się mroczno-epicki musical, czego w ogóle nie chcemy.
W oryginale, nie wiem jak Ciebie, ale mnie zafascynowała gejowska otoczka, blitch i glamour Tima Curry, dla którego chyba wszyscy oglądają ten film. Burton mógłby ( z całym szacunkiem dla niego) nie podłapać tego klimatu.
Co do nowej wersji - ciężko byłoby znaleźć aktora z tak perwersyjnym uśmiechem.

ocenił(a) film na 10
venessummers

Mi jak najbardziej podobało się to samo co Tobie ;) i uważam, że nikt nie stworzy lepszej wersji od starego, dobrego RHPS ;)

ocenił(a) film na 10
wildsun

znalazłem całkiem ciekawą recenzję tego filmu :D

http://idziemy-do-kina.blogspot.com/2011/03/rocky-horror-picture-show.html

pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
Try_this

@Sigerson
Też o tym myślałem podczas seamsu .O wiele lepiej wszystko by wyglądało no ale to nie te lata :)

ocenił(a) film na 10
Mayurii

Nie nie nie, ja bym nic nie zmieniła w oryginale bo bardzo mi się podobał, ale jeżeli już miałaby postać nowa wersja to jako reżysera widzę Burtona ;)

Sigerson

Tim Curry , genialny !!

jurgen147

Tim Curry rzeczywiście był genialny, poza tym podobały mi się piosenki, ale sam film jakoś mnie nie zainteresował... Nie wiem nawet dlaczego, lubię pokręcone filmy, ale ten był jakiś taki mało ciekawy... W sumie jedyna ciekawa rzecz tutaj to właśnie Tim Curry. Nawet nie wiem za bardzo jak to ocenić...

ocenił(a) film na 8
wildsun

Moim zdaniem za tę rolę powninen dostać Oscara! ;D

wildsun

No ja muszę przyznać, że Brand do tej nieszczęsnej nowej wersji faktycznie wydaje mi się najodpowiedniejszy spośród współczesnych nazwisk. Stanowczo nie Depp, oj nie.
Jednak Curry'ego nikt chyba nie przebije - coś sprawiło, że po zagraniu tej roli w oryginalnej, brytyjskiej wersji spektaklu, Amerykanie importowali go razem z całym przedstawieniem.
Co za szczęście, że reżyser nie posłuchał producentów, i nie obsadził Micka Jaggera... Mimo wszystko, to stanowczo nie byłoby to samo :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones