PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1462}

Rocky Horror Picture Show

The Rocky Horror Picture Show
7,6 28 910
ocen
7,6 10 1 28910
7,8 22
oceny krytyków
Rocky Horror Picture Show
powrót do forum filmu Rocky Horror Picture Show

Ja osobiście uwielbiam otwierający "science Fiction, Double Feature", no i rzecz jasna "The Time Warp". Chociaż tak na dobrą sprawę, ciężko coś wybrać, bo cały zestaw jest rewelacyjny...

użytkownik usunięty
kocurr

Touch-a Touch-a Touch Me

to jest genialne!

ocenił(a) film na 10
kocurr

,,Słodki tranwestyta''!!:D i Time warp:)))))))

ocenił(a) film na 9
kocurr

Mi najbardziej do gustu przypadł utwór "Eddie".
Poza tym "The Time Warp", "Touch-a, Touch-a, Touch-a, Touch Me", "Hot Patootie - Bless My Soul", "Science Fiction/Double Feature". Zresztą co tu dużo mówić, wszystko wpada w ucho:)

ocenił(a) film na 7
kocurr

dla mnie bezapelacyjnie "Sweet Transvestite" :)
Choć szczerze mówiąc wolę wykonanie Thomasa Borcherta ;)

ocenił(a) film na 7
naina15

szczególnie to : )
http://www.youtube.com/watch?v=wRQkdmxMQFk
Choć lepszą atrakcją było oglądanie występu Thomasa 19 lat temu w Hamburgu w pończochach, gorsecie i z loczkami na głowie :)

ocenił(a) film na 10
kocurr

Najbardziej to " Sweet Transvestite" , " Time Warp" :D

ocenił(a) film na 7
kocurr

zgadzam się, "science fiction" no i "sweet transvestite", powaliło mnie na kolana - po raz pierwszy, jak usłyszałam w wykonaniu p. Tima, a drugi raz kiedy byłam na "Rocky..." w teatrze i Franka grał Janusz Kulik - mistrzostwo!!

ocenił(a) film na 10
Tofteczka

A gdzie można się wybrać na Rocky'ego, tzn. który teatr go wystawia??

ocenił(a) film na 7
Sigerson

ja miałam przyjemność zobaczyć go w chorzowskim Teatrze Rozrywki, ale niestety już od chyba dwóch lat go nie wystawiają. a szkoda bo bardzo ciekawie było. można powiedzieć, że spektakl był interaktywny, bo publiczność proszona była o współudział w tańczeniu układu do "time warp" (inaczej niż w filmie, ze względu chyba na tłumaczenie), a podczas "over at the frankenstein place" wszyscy na widowni mokli razem z Bradem i Janet ("statyści" wychodzili z rozpylaczami i pryskali wodą - stali bywalcy przedstawienia przynosili nawet ze sobą parasole i na tą chwilę je rozkładali ;P ) ale było fajnie...

ocenił(a) film na 10
kocurr

"Hot Patootie", choć przyznam, że trudno jest wybrać bezapelacyjnie ten jeden jedyny ;P Szkoda że usunięto z filmu "Once in a While" w wykonaniu B.Bostwicka. Świetny utwór. Link: http://www.youtube.com/watch?v=P8RbwZvCZ6w

ocenił(a) film na 10
Tomasz_P

"Science Fiction/Double Feature"
"Sweet Transvestite"
"Hot Patootie"
"Rose Tint My World"
"Time Warp"
"Dammit Janet"

Rodion_Raskolnikow

"Dammit Janet", "Touch-a Touch-a Touch Me", "Science Fiction/Double Feature", no i świetne jest też "Time Warp".

ocenił(a) film na 8
kocurr

U mnie zdecydowanie przoduje "Hot Patootie - Bless My Soul", ciągle mi siedzi w głowie ten kawałek. Szkoda, że Meatloaf tak marnie skończył ;)
No i oczywiście " Toucha toucha touch me", młodziutka Susan była taka niewinna... I te śpiewające usta Richarda O'Briena stanowią znakomite wprowadzenie.

kocurr

Sweet Transvestite!!!!

kocurr

"Over At The Frankenstein Place", "Hot Patootie" i "The Sword Of Damocles" - jak dla mnie najlepsze ^^

ocenił(a) film na 9
kocurr

Mi się podoba jeszcze "Planet,Schmanet, Janet" i "Don't dream it,Be It"

ocenił(a) film na 10
AmyBlueRose

Szkoda, że w soundtracku zabrakło Planet,Schmanet, Janet, też to uwielbiam ;))
A co do ulubionych -
Over At The Frankenstein Place
Hot Patootie
Sweet Transvestite
w sumie to też Time Warp ;p

ciężko stwierdzić, który jest najlepszy - wszystkie są rewelacyjne.

ocenił(a) film na 9
kocurr

Time warp, Don't dream It, Sweet Transvestite i I'm going home. Ale taki najlepsiejszy to ciężko wybrać.

ocenił(a) film na 8
nikike

Ciężko wybrać jeden, ja mam kilka:
Double Feature"
"Sweet Transvestite"
"Hoot Patootie - Bless My Soul"
"Touch-a, Touch-a,Touch Me"
"I'm Going Home"

ocenił(a) film na 10
Tortuga033

Ja również uwielbiam wszystkie piosenki, ale jakbym już musiała wybrać koniecznie jedną, to wybrałabym "Hot Patootie" ;D

kocurr

"Touch-a, Touch-a, Touch-a, Touch Me", "Sweet Transvestite" i "Dammit Janet" :D

użytkownik usunięty
kocurr

-Time Warp
-Sweet Transvestite
-Hot Patootie
-Touch-a,Touch-a.Touch-a,Touch Me
-Over At The Frankenstein Place
-Science Fiction,Double Feature
Chociaż,tak naprawdę uwielbiam niemalże wszystkie :)

ocenił(a) film na 8
kocurr

Jak dla mnie nr 1 to "Time Warp", nr 2 to "Touch me", nr 3 to "Hot Patootie".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones