PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1462}

Rocky Horror Picture Show

The Rocky Horror Picture Show
7,6 28 910
ocen
7,6 10 1 28910
7,8 22
oceny krytyków
Rocky Horror Picture Show
powrót do forum filmu Rocky Horror Picture Show

Sama nie wiem co o tym myśleć. Kiedy obejrzałam RHPS po raz pierwszy, moją reakcją była
opadnięta szczęka i klasyczne "What the f*ck?!".
Mimo kompletnej dezorientacji, jaką zafundował mi ten film (i braku sympatii do postaci Janet),
przyznam szczerze, że nie mogłam się oderwać. W pewien wyjątkowo dziwny sposób to wciąga ;)

ocenił(a) film na 7
AloneTogether

Przydaje się tutaj pewna znajomość konwencji XIX-wiecznej powieści gotyckiej, do której należy m.in. przywoływany w filmie 'Frankenstein'. Według tych wzorów Janet po prostu musiała być kurczątkiem snującym się po korytarzach zamczyska z niewinnymi oczątkami we łzach. Jakby wyciągnęła miecz, to już by było dark fantasy, a nie klasyczny gotyk.

ocenił(a) film na 7
TangoAndWaltz

A że jazda, to zgoda. Zwłaszcza po wątkach homo w filmach z Ianem McKellenem, inaczej znanym jako Gandalf Szary... Naprawdę nie planowane pod tym kątem, ale samo wyszło. Siła wyższa.
"What the f*ck? Znowu panowie w sukienkach?..." :)
Kellenowskie kampanie zadziałały o tyle, że obejrzałam te podwiązki z pewnym dystansem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones