PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125703}

Rodzinny dom wariatów

The Family Stone
6,4 23 621
ocen
6,4 10 1 23621
4,8 4
oceny krytyków
Rodzinny dom wariatów
powrót do forum filmu Rodzinny dom wariatów

Nie był zły

ocenił(a) film na 7

Dlaczego same takie negatywne oceny? Wcalnie ni był zły, wręcz bardzo sympatyczny. Szkoda tylko, ze puszczali go teraz, a nie na Święta... wtedy miałby dopiero wydźwięk i atmosfere. Ale nie był zły... racja przewidywalny, dosć banalny (a jakież zwroty akcji można było dać w komedii romantycznej?). Uważam, że był dobry. Wprawiał w dobry nastrój, a przeciez o to chodzi w filmach tego typu, prawda?

Revenga

zgadzam sie w 100%:) podobał mi się, mam sesje obecnie a jak przy obiedzie zaczelam ogladac to nie moglam juz wylaczyc, nie ma siły. jest wypełniony miłościa! (christmasowych filmów nie wrzuca się do jednego wora ze skazanymi na shawshank i innych rzeczy sie oczekuje ..tak czy nie?:)

i chce w niego uwierzyć. kropka.

FEEL THE LOVE!

ocenił(a) film na 8
Revenga

Bardzo sympatyczny filmik, lekki, przyjemny, dużo śmiesznych sytuacji, ale też przy okazji smutny... Oglądałam go dzisiaj rano i nie mogłam się oderwać :) 8/10

doomusia

si. jutro ogladam znow.
i niech mi ktos zabroni!:)

ocenił(a) film na 7
Revenga

Ale i tak z komedii romantycznych najbardziej lubię 'To właśnie miłosć'. "Rodzinny..." wymięka na samym wstępie przy tym ^^ Uwielbiam To właśnie miłosć - chociaż z reguły nie przepadam za komediami romantycznymi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones