PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107849}

Rogate ranczo

Home on the Range
6,4 40 304
oceny
6,4 10 1 40304
4,8 13
ocen krytyków
Rogate ranczo
powrót do forum filmu Rogate ranczo

I to jest kino!

ocenił(a) film na 9

Tak wygląda film animowany na poziomie. Dobra muzyka, świetny dubbing, ciekawe postacie i - co dla mnie najważniejsze :) - zero ckliwości i moralizowania znanego z większości produkcji Disneya.


... jak to mówili w "Idolu"? Aaa. Jestem na tak :D

ocenił(a) film na 8
Daguchna

Popieram. Szczególnie dubbing mi się podobał :) aż nie rozumiem tak niskiej oceny na filmwebie no ale

Guliwer_2

ooo tak dubbing świetny, ale muzyka jeszcze lepsza ;D;D

dominikazawoja

Czy ja wiem, czy muzyka "świetna"? Jak na Menkena - to bardzo przeciętna. Dubbing OK, ale też nie powala. Ogólnie film taki sobie. Zwłaszcza, jak na Disneya.

ocenił(a) film na 6
Guliwer_2

Mnie się film również podobał i uważam iż średnia jest adekwatna do jego poziomu.

Daguchna

Ckliwości może i nie ma (niestety), ale moralizowanie jest - zaufanie i przyjaźń są w stanie pokonać wszelkie przeciwności losu.

ocenił(a) film na 6
Davus

Ale zauważcie że nie ma również wątku miłosnego co mnie osobiście już się przejadło.

ocenił(a) film na 7
Daguchna

Film (bajka) jest naprawde ok , super muzyka, świetny dubbing, fajna historia (z przesłaniem). Czego chcieć więcej....?

Daguchna

Zgadzam się,ale widziałam lepsze filmy Disneya ;)

Daguchna

Akurat polski dubbing to nie zasługa twórców oryginału. Film sam w sobie jest kiepski, nadaje się wyłącznie dla nudzących się małych dzieci. Tak jak większość innych filmów Disneya ma tę zaletę, że potrafi przyciągnąć wszystkich - i dorosłych, i dzieci - tak tutaj fabuła, postacie i humor są bardzo dziecięce. Nie dzieje się nic ani emocjonującego, ani zabawnego. Animacja jest dobra, choć jej styl nie przypomina Disneya. Ten film jest nijaki, trochę podobny do "Aryskotratów". Jak na Disneya, to naprawdę zły film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones