Roma

2018 2 godz. 15 min.
6,9 46 237
ocen
6,9 10 46237
26 603
chce zobaczyć
8,5 28
ocen krytyków
{"rate":8.5,"count":28}
{"type":"film","id":805637,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Roma-2018-805637/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Roma
  • Salmonella ocenił(a) ten film na: 4

Pomyślał sobie - zrobię film gdzie dam dużo przebitek na psie kupy, będą rozjeżdżane, zamiatane, wdeptywane, zmywane ale do niczego to nie będzie prowadziło. W filmie damy szczątkową fabułę, szczątkowe tło historyczne, nieistotne postacie, szczątkowe aktorstwo, nie damy żadnych emocji, żadnego kontekstu ale że ludzie lubią nagość to wstawimy tam 2 minuty gościa z dyndającym fiutem machającego kijem - to będzie zabawne. Aha, i zrobię ten film czarno-biały żeby było artystycznie. Oczywiście nakręcimy to profesjonalnie, ładnymi szerokimi ujęciami.
    Tym filmem sprawdzimy czy krytyk filmowy to faktycznie debil, któremu możemy wcisnąć (za przeproszeniem) gówno zawinięte w pozłotko a on będzie piał z zachwytu i czy użytkownicy Filmwebu orzekną, że ten film będzie kultowy. A wtedy ja, na rozdaniu Oskarów, wyjdę ubrany cały na biało i powiem, że ten świat umiera skoro takie coś nazywa się Arcydziełem. Taki Performance zrobię.

A jak ten film wygra, to następnym filmem będzie 3 godzinne, nieme, czarno-białe nagranie ekspedientki w Żabce, z życiowymi dialogami z klientami, pisanymi na tablicach - jak w starym, prawdziwym niemym kinie.
    Amen

• Matekes15 ocenił(a) ten film na: 6

Salmonella Akurat z tym "gównem zawiniętym w złotko" wyszło prawie dosłownie :p Może te rozjechane i zamiatane psie kupy miały coś symbolizować, skoro tyle razy Cuaron dał na nie zbliżenie?

Matekes15 Trzeba by się krytyków spytać co symbolizowały te ciągle pokazywane psie kupy.

• Salmonella Za to dyndajace cycki u kobiety by juz by ci nieprzeszkadzaly ? Wtedy byśmy mieli komentarze - "ale chociaz cycki są". Co za zalosna hipokryzja

Justyna_0288 Justynko, znajdź sobie chłopaka albo chociaż zjedz snickersa bo pierdzielisz od rzeczy.

• Salmonella a co ma do tego moj chlopak, debilu? Odwal sie od niego.

To co napisałam to prawda. JAkos zaden facet nie narzeka,gdy kobieta swieci cyckami na ekranie

Justyna_0288 Justynko, nie wiem spod jakiego kamienia wypełzłaś ale wlazłaś tu z mordą o jakiejś "żałosnej hipokryzji", na dodatek kompletnie nie w temacie.
    Nie polemizowałem z tobą i dalej nie zamierzam, bo z idiotami (na dodatek agresywnymi) się nie dyskutuje.
    Jeżeli ten dyndający pindol ci nie przeszkadzał to poproś swojego chłopaka żeby ci wreszcie pokazał swojego bo, najwidoczniej, masz jakieś braki w temacie. Albo raczej poszukaj jakichś fotek w necie, bo twoja niestabilność emocjonalna i agresywność wskazuje raczej że jesteś samotną feministką.

Żegnam ozięble.

• tatadobry ocenił(a) ten film na: 5

Salmonella

• LiliBlue22 ocenił(a) ten film na: 9

Salmonella ja bym się wstydziła za siebie, gdybym tak komuś napisała, jak jakiś chłop ze wsi, chociaż spotykałam elokwentniejszych.

LiliBlue22 a tego, co napisałaś się nie wstydzisz?
    Ja bym się wstydził pierwszy zaatakować ale ty widać nie.

• LiliBlue22 ocenił(a) ten film na: 9

Salmonella twoja wypowiedź na temat użytkowniczki, o której nie masz pojęcia,
    jeszcze wyjątkowo samcza odpowiedź, po prostu mnie oburzyła, to tyle, jeżeli czujesz się zaatakowany to może wiesz, jak nie w porządku postąpiłeś, a to dobrze

LiliBlue22 nie wierzę, że chce mi się z głupimi ludźmi dyskutować.
    Rozumiem, że napastliwa wypowiedź użytkowniczki która nie ma o mnie pojęcia była w porządku?
    Coś ci się właściwe postrzeganie rzeczywistości zagubiło.

• Salmonella Świetna recezja :) mówię poważnie!

• Salmonella W sedno! Moje przemyślenia dokładnie.