PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34246}

Rybki z ferajny

Shark Tale
6,6 95 920
ocen
6,6 10 1 95920
5,9 14
ocen krytyków
Rybki z ferajny
powrót do forum filmu Rybki z ferajny

Podobno na soundtracku mają być piosenki wykonywane przez takich artystów:Justin Timberlake, Mary J. Blige, Christina Aguilera,Missy Elliott, "Amerykański Idol" Fantasia, Cheryl Lynn, Nelly Furtado, Sean Paul z Ziggy Marley.

Pani_K

Oto pełna lista

Sean Paul & Ziggy Marley 3 Little Birds
Christina Aguilera & Missy Elliott Car Wash
Ludacris feat. Bobby V & little’ Fate Gold Digger
Justin Timberlake & Timbaland Good Foot
Mary J. Blige Got To Be Real
D12 Church Beat
Pussy Cat Dolls We Went As Far As We Felt Like Going
JoJo Just a Friend
Fantasia Get Up
Nelly Furtado feat. Q Tip Your Song
India Arie Get It Together
Cheryl Lynn Sweet Kind of Life

Pani_K

no to soundtrack będzie bardzo kiepski....bo moim zdaniem nikt z tych artystow nie jest artystą -sa gwiazdeczkami pop ktore nic po sobie reprezentują,w shreku i shreku 2 byli artysci a tutaj sa kiepskie śpieworyjki..

użytkownik usunięty
lihol

chyba sie nie znasz na muzyce skoro mowisz ze sa to tylko gwiazdeczki pop.Ciezka praca dochodzili do tego co teraz maja...i dzieki Bogu nie musza polegac na takich zawistnych ludziach jak Ty:)

użytkownik usunięty

Taaak... to są prawdziwe gwiazdy muzyki, które dotarły na szczyt własną ciężką pracą. Co prawda niektórzy uważają, że to szczyt kiczu i tandety, ale oni się nie znają, zawistnicy jedni! Muzyka pop niesie ze sobą przecież ogromny przekaz: niezwykle ważna jest tu bowiem symbolika, np. umowne znaczenie takich tekstów jak "na na na", "oh yeah!" albo "baby, one more time". Artyści pop są oprócz tego niezwykle naturalni, nie śpiewają z playbacku i nie używają syntezatorów upiększających (?!) ich barwę głosu. Nikt także nie wsadza mnóstwa forsy w ich teledyski i promocję w mediach - sami przecież muszą ciężko na ten sukces pracować!
Amen.

ocenił(a) film na 7

no nie wiem ... teraz prawie kazdy spiewa w specialnych pomieszczeniach o tej i o tej temperaturze zeby im sie przypadkiem głosik nie przegrzal...
Za czasów Elvisa ( Ehh..... to były czasy) nie uzywano tego typu udogodnien i to własnie jego teledyski, jego płyty i cały onjest naparwde orginalny... ale owszem :) niektorzy z popu mają NAPARWDĘ dobre głosy i trzeba na to zwracać uwage

ocenił(a) film na 7

zgadzam sie z Toba!! Przypuścmy Christina Agulera... całe swoje życie dązy;a d tego zeby byc taką gwiazdą a spiewała od 5 lat !! Naprzyklad nie jestem jej wielką fanką ale przypadkowo ogladałam program dokumentalny o niej i naparwde.. kobieta ma rewelacyjny głos niema co :) Sean Paul za to jego głos jest bardzo specyficzny :D Co do Justina to hmm... nie przepadam za nim ale tez jest gwiazdą.

Myśle ze soundrack jest porzadny z widzenia po nazwiskach ale jak to będzie brzmieć? własnie mi sie sciaga cąły soudrack 12 % prosze państwa :D

użytkownik usunięty
lihol

mowcie piszcie co chcecie ale kawalek Sean'a Paul'a i Marleya wymiata :]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones