PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557497}

Rycerze (nie) na niby

Knights of Badassdom
5,2 4 093
oceny
5,2 10 1 4093
Rycerze (nie) na niby
powrót do forum filmu Rycerze (nie) na niby

Glau...

ocenił(a) film na 8

Nie jest to kino ambitne. Ale rogal z faciaty mi nie zchodził. Totalny odmóżdżacz, bez ambicji. No i tematyka mało popularna. Gra aktorska za to nie najgorsza. Dla Glau jestem w stanie polecić. No i kareł daje rade. Można się pośmiać choć to nie komedia.

ocenił(a) film na 6
Resor84

Bo ja wiem... komedia przygodowa z elementami gore. Ogólnie 8/10 ale subiektywnie: 10/10 :D

ocenił(a) film na 6
Resor84

zdecydowanie komedia, w końcu trudno inaczej określić humorystyczne potraktowanie środowiska LARPowców, śmiało można postawić ( jak wyjdzie ) na półce obok Armii Ciemności , Robali i nieco lżejszych Trzeżwych Potworów . A z racji świetnej ścieżki dżwiękowej Tenacious D. też się na tej półce powinno znależć.

ocenił(a) film na 7
piciu6

Z takich klasyków to polecam również Moce ciemności (Hellbound) z Chuckiem Norrisem, niedawno dopiero odkryłem i żałuję, że nic wcześniej o tym nie słyszałem :))

ocenił(a) film na 3
Resor84

Wiadomo że to typowy odmóżdżacz ale nudny jak flaki z olejem. Poza początkiem filmu, początkiem LARP i samym końcem wiało nudą. Podkreślam że lubie takie klimaty ale tu do przesady wszystko było przewidywalne. W sumie nie ma w tym filmie nic co by go mogło trochę podratować.

ocenił(a) film na 8
tihomax

Masz sporo racji. Ale wiesz... Sentymenty ;)

ocenił(a) film na 6
Resor84

To nawet nie odmóżdżacz, a ogłupiacz, jednakże tematyka LARP intrygująca. Dobrze, że powstał film poruszający ten temat i był nawet do pewnego momentu wciągający ale końcowe sceny to już totalna głupota (niestety).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones