PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6634}

Sądna noc

Judgment Night
6,9 3 260
ocen
6,9 10 1 3260
7,0 4
oceny krytyków
Sądna noc
powrót do forum filmu Sądna noc

a tu okazuje się, że to bardzo dobry film. Zmieniłbym tylko zakończenie. Fallon spada i ginie. Można było zrobić tak, że policjant mówi do Wyatt'a, że nie znależli ciała takiego gościa.

użytkownik usunięty
K_B_

zgadzam sie! zakończenie było kiepskie. Rozwiązanie tej całej akcji było troszeczke nienasycone, tzn. tak jak powiedziales od razu spadl i zginął na miejscu. szczerze mówiąc spodziewałem sie czegoś lepszego, np. jak Frank podchodzi do Fallona byłem pewny ze tamten zaraz sie ocknie i zaskoczy go w innym miejscu akcji!! Ale generalnie filmik świetny!
Trzyma w napięciu, dobre efekty i znakomita sceneria (super była zrobiona na tym osiedlu slumsów i raperów).

ocenił(a) film na 8
K_B_

A może jednak zakończenie było na tyle mało zaskakujące, że aż zaskoczyło. Wiele osób pewnie myślało, że Fallon wstanie jak Frank przechodził obok niego ale nic z tego. Potem jak Frank dzwonił po pomoc to najpierw widać, że ktoś celuje w niego z pistoletu. Mi od razu wydawało się, że to Fallon wstał, no i znowu niespodzianka.

Przemson_26

a czy moglibyście nie pisać o zakończeniu w komentarzach do filmu ?
Przez was już straciłam ochotę na niego przez to że wiem jak się skończy ;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones