PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736623}

Służąca

Ah-ga-ssi
7,7 40 495
ocen
7,7 10 1 40495
7,6 28
ocen krytyków
Służąca
powrót do forum filmu Służąca

Polskie Kina

ocenił(a) film na 7

Jak zwykle. W Polskich kinach sam amerykański chłam, a jak człowiek chcę obejrzeć dobry film, to musi szukać po festiwalach lub czekać na napisy i piracić.

ocenił(a) film na 8
Abatoniki

Miłe zaskoczenie. Od dzisiaj (11.11) do 17.11.2016 grają w kinie Patria w Rudzie Śląskiej. Żadnych reklam, cisza, spokój.

ocenił(a) film na 10
Abatoniki

Ja żałuję że poszłam na ten film do kina, na sali było pełno osób które nie kojarzą Parka do tego chyba widzieli koreański film pierwszy raz na oczy. Cały czas słyszałam śmiechy za sobą, dużo osób wyszło w trakcie, reszta podczas scen seksu (i nie tylko) strasznie się wierciła, chrząkała, kaszlała ogólnie TRAGEDIA

ocenił(a) film na 9
misseri

Na mój seans jakaś kobieta przyprowadziła 7 (!) swoich przyjaciółek, które już przy pierwszej scenie erotycznej stały na krawędzi wytrzymałości psychicznej, ale skapitulowały dopiero gdy na ekranie zaczęła się lektura literatury wuja Kouzukiego. Nefrytowe Wrota Złotego Lotosu zadały im ostateczny cios. :D Wówczas cała ekipa zaczęła w popłochu opuszczać salę, potykając się o własne nogi.

ocenił(a) film na 10
ex_machina_durejko

haha to widze że też grubo było : DD ale serio nigdy więcej nie pójdę na taki film do kina, a już na pewno nie w środę i do cinema city kiedy są tańsze bilety i mnóstwo osób kręcących się po centrum handlowym z nudów wybiera się na pierwszy lepszy seans, ja tylko odliczałam kiedy napakowany łysol ze swoją blond kreaturą wymiękną (15 minut, nawet popcornu nie dokończyli)

ocenił(a) film na 7
misseri

Miałem to samo, jakieś głupie babsko żarło cipsy, rżało i pytało ile to trwa. Szkoda że w kinach nie ma miejsca na delektowanie się filmem, dlatego wolę sobie pobrać film i obejrzeć jak należy. :(

ocenił(a) film na 10
Abatoniki

no ja też się z tego wyleczyłam -________-

ocenił(a) film na 10
Abatoniki

Przykro mi :/ Ja byłam wczoraj na tym filmie w kinie Muranów, a malutkiej sali, wszyscy byli cicho, tylko raz usłyszałam, jak pani za mną szepnęła "Co on jej dał??" ;) Bardzo się cieszę, że poszłam na to do kina, nie spodziewałam się, że wizualnie będzie aż tak pięknie!

ocenił(a) film na 9
misseri

Dlatego 99% filmów oglądam niestety od piratów z łóżka i w spokoju. Ten 1% to najwyżej jak leci w poniedziałek i o wczesnej porze, aby trafić na puste kino.

ocenił(a) film na 10
Abatoniki

mozgi trzeba prac od malego i caly czas i wlasnie dlatego tak nas atakuje amerykanski chlam, zeby potem polaczki slepo popierali usa w ich zbrodniach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones