PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118172}

Sabu

6,0 38
ocen
6,0 10 1 38
Sabu
powrót do forum filmu Sabu

Miike w erze Tokugawa

ocenił(a) film na 7

Kto by przypuszczal ze Takashi Miike zrobi samurajski dramat - ten facet nigdy nie przestanie mnie zaskakiwac! :)
Wprawdzie made for tv i bez charakterystycznych dla tego rezysera hardkorowych scen, ale wciaga i oglada sie z nieslabnacym zainteresowaniem.
Jest to ekranizacja powiesci Shugoro Yamamoto, po ktorego tworczosc czesto siegal Kurosawa.
Eiji i Sabu to przyjaciele "od kolyski". Teraz, kiedy wkroczyli w doroslosc, stalo sie cos strasznego. Eiji zostal nieslusznie oskarzony o kradziez, a pozniej pobity i wyslany do przumusowego obozu pracy na wyspie Ishikawa. Kiedy Sabu przyjezdza go odwiedzic wierzac w niewinnosc przyjaciela, ten udaje ze go nie poznaje.
Kilkuletni pobyt na wyspie calkowicie zmieni zycie bohatera.
W rolach glownych Tatsuya Fujiwara ("Battle Royale 1,2") i Satoshi Tsumabuki ("Jam Films" epizod Justice).
To zdecydowanie jeden z bardziej dojrzalych filmow rezysera, ktorego nie powstydzilby sie sam mistrz Shohei Imamura u ktorego Miike zaczynal kariere.

użytkownik usunięty
-Grail-

Wiesz może, gdzie mogę obejrzeć ten film? Nigdzie nie mogę go znaleźć...

Zapytaj https://www.filmweb.pl/user/dead_fw on potrafi cuda. :)

użytkownik usunięty
mania19

Dziękuję~ :)

Spoko. Tylko w razie co radzę uważać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones