PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1381}

Samotni

Samotáři
7,6 17 333
oceny
7,6 10 1 17333
7,1 8
ocen krytyków
Samotni
powrót do forum filmu Samotni

Nudotari

ocenił(a) film na 1

Jedne z najgorszych filmow jakie ogladalem. Naprawde malo sie przynim nie wykonczylem. Nuda nuda i jeszcze raz nuda. Metne tresci, slabe aktorstwo i.... nuda. Takie jest moje zdanie i niech nikt sie nie obraza.

azrilmonkir

Długo się naszukałem komentarza który będzie podobny do moich wrażeń po obejrzeniu tego filmu. Nie wiem czym się tak ludzie podniecają.

użytkownik usunięty
azrilmonkir

a ja sie nie zgadzam lecz nie jestem obrazana:)Kazdy ma prawo do wlasnego zdania.Uwazam tylko ze film byl bliski dla zwyklych ludzi.Teksty byly normalne a czasami smieszne.Slabe aktorstwo?wlasnie to ze grali w tym filmie malo znani aktorzy i w taki a nie inny sposob ten film byl prosty w odbiorze i kazdy widz mogl odnalezc siebie w danej osobie:).
temat filmu ciekawy ale zdaje sobie sprawe z tego ze dla niektorych moze wydac sie nudny jesli nie zastanawia sie nad tym filmem glebiej:).

Mało znani aktorzy? Zarówno Jiří Macháček jak i Ivan Trojan to dość rozpoznawalne twarze, zwłaszcza dla miłośników kina czeskiego.

użytkownik usunięty
Marla

mialam na mysli to ze nie sa slawni tak jak np julia roberts, nicole kidman brad pitt itd.:).Jednym slowem hollywodzkich aktorow mialam na mysli:)

ocenił(a) film na 10

No ciezko chyba spotkac hollywodzkich aktorow w czeskich filmach tak samo jak i w polskich itp :P Ale Jiri i Ivan to chyba jedni z najbardziej znanych aktorow w Czechach, i moim zdaniem sa genialni i naprawde nie jestem w stanie zrozumie co mozna zarzucic ich grze aktorskiej ;)

użytkownik usunięty
kamiiisia

no tak wiem ze w czechach sa znani,ale myslalam raczej o tym ze wg niektorych osob,jakby grali w tym filmie znani aktorzy na caly swiecie ,albo jakby byl wogole innej produkcji to film by sie z miejsca osobom ktore krytykuja ten film by sie spodobal:).Nie rozumiem sama tego ale wydaje mi sie wlasnie tak by bylo:).Jakby film byl np. hollywodzkiej produkcji.
Mi osobiscie film sie podobal:)

ocenił(a) film na 9

buhaha

ocenił(a) film na 7
azrilmonkir

No film nie był jakoś wybitny czy nawet rewelacyjny, ale na dobrym poziomie. Ciekawy splot losów bohaterów, zwięzłe dialogi i muzyka, to co mi się w filmie najbardziej spodobało :P Nie wywarł na mnie tak sporego wrażenia jednak i nie mogę go zaliczyć do ulubionych, ale z pewnością powrócę do niego raz jeszcze :) 6/10

ocenił(a) film na 9
mleko_w_proszku

Mój Boże! Słabe aktorstwo? Ktoś tutaj chyba zwariował! Już nie mówię o 'mało znanych'. No tak, twarzyczek z "Transformersów" i innych "Batmanów" tutaj nie zobaczycie, ale gdybyście choć trochę "siedzieli" w kinie czeskim to byście sobie zdali sprawę, że Machacek, Trojan, czy Vilhelmova to bardzo znani i uznani aktorzy.

ocenił(a) film na 4
azrilmonkir

muzyka bardzo na plus, aktorzy także. ale ogólnie - wrażenie takie raczej nieciekawe. może to ja jestem za głupia :D jakoś do mnie nie dotarł. pozdrawiam serdecznie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones