PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103714}

Serce smoka

Long De Xin
6,8 1 443
oceny
6,8 10 1 1443
Serce smoka
powrót do forum filmu Serce smoka

Film naprawdę super, Chan świetnie zagrał swoją rolę tak jak i Sammo Hung. SPOILER
Fajnie też że nie było happyendu, tylko że nie bardzo rozumiem czemu Chana do więzienia
na końcu dali. 7/10

cyborg.vandamme

zgadzam się z tym i też nie rozumem dlaczego wsadzili go do więzienia.
piękny film, płakałam na nim.;)

cyborg.vandamme

Moja dziewczyna tak samo mówiła "czemu trafił do więzienia". No cóż to proste: porwał zakładnika, który miał oskarżyć gangsterów, ten zakładnik zginął, a przy okazji duża część tych gangsterów. On nie działał wtedy jako policjant, tylko na własną rękę i to jest w tym wszystkim piękne i przy okazji dramatyczne :)
Mi też się podoba to, że nie było happyendu, który jest bardzo często w filmach amerykańskich i jest taki przesładzany często, ze aż nie smaczny, na szczęście mamy jeszcze kino azjatyckie :D

Nazaru

Zgadza się. U amerykanów pewnie przymknęliby by oko na takie akcje, ale to nie jest film amerykański. I między innymi dlatego jest taki dobry. Szkoda tylko, że na TV4 puścili ten film z dubbingiem angielskim. Pamiętam, że kiedyś (chyba na Ale kino!) oglądałem ten film w wersji oryginalnej.

ocenił(a) film na 10
Nazaru

Jak pamiętacie z filmu, Dzieciucha też mieli posadzić do więzienia. Ted nie chciał dopuścić do tego. Możliwe jest, że odsiadywał również wyrok za Dzieciucha - może to się wydać irracjonalne, no ale w filmach niemożliwe staje się możliwe.

ocenił(a) film na 9
cyborg.vandamme

film kończy sie happy endem - w ostatniej scenie widac ich jak ida wspólnie i wtedy pojawiaja sie napisy. czemu go wsadzili do wiezienia to opisał juz ktos powyzej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones