PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645470}

Sezon na zabijanie

Killing Season
5,8 19 430
ocen
5,8 10 1 19430
Sezon na zabijanie
powrót do forum filmu Sezon na zabijanie

Mi się film podobał i to bardzo... I to jest kwestia mojego gustu dla kogoś może być 1/10 i ja to uszanuje tylko gorzej jest gdy tobie się coś podoba drogi widzu to zaraz masz bombardowanie postami że nie masz gustu i film który oceniłeś tak wysoko to kino klasy B itd itp... Chodzi o to że o gustach się nie rozmawia jeden lubi kino akcji a drugi Harry'ego Potter'a, Lord of the Rings - czyli filmy które mi się nie podobają ale mam do tego prawo - kwestia gustu o którym się nie rozmawia dlatego rzadko kiedy się tu udzielam bo jak widzę niektóre teksty i komentarze to mnie szlak trafia że ktoś pisze że mu się podobało to zaraz zostaje zjechany że jest bezguściem i się nie zna... Ludzie szanujcie fakt że nie każdy lubi to co wy, myśli tak jak wy i jest taki super filmoznawcą tak jak wy - to do tych którzy się tak tu wymądrzają... Więc do wszystkich super krytyków - szanujcie oceny innych bo każdy w filmie widzi coś innego "chyba że jesteście zajęci oglądaniem filmu którego akurat ja nie lubię" - sarkazm - bo nie zniżę się do waszego poziomu...
Tekst nie jest wymierzony w kogoś konkretnego to moja wiadomość do wielkich krytyków FilmWebu...

Co do filmu jak dla mnie niezły i jak już ktoś dodał to za samą obsadę film startuje od 6-tki i świetna rola Travolty - doskonale zmienił akcent na wschodnio-europejski, jako że oglądam filmy tylko w oryginale to bardzo łatwo to dostrzec...
Jak dla mnie, zakończenie właśnie zaskakujące i mi się podobało...

P.S.
K***a krytycy się znaleźli...

użytkownik usunięty
JackieBoyy

Dokładnie, akcent Johna świetna sprawa. Wyglądał jak typowy Jugol.

Nie ma co drzeć flaków,7/10 i basta.

ocenił(a) film na 6
JackieBoyy

Film jak film, różne są filmy. Ale każdy przyzna, że duet De Niro - Travolta był wyśmienity.

ocenił(a) film na 7
Troublesome

Przyznam, że ten duet potrafił nawet wciągnąć widza pomimo niedoskonałości czy wręcz naiwności całej fabuły. Warto obejrzeć właśnie dla tych aktorów.

ocenił(a) film na 6
OmniModo

Zgadzam się.

ocenił(a) film na 4
JackieBoyy

Wszystko pięknie, zgadzam się z Tobą. Ale nie zapominajmy, że to działa też w drugą stronę.
Ktoś da niższą ocenę, stwierdzi, że film mu się nie podoba, to od razu wyzywany jest od "gimbazy", że ma zryty mózg, że jest za głupi, żeby zrozumieć film, itp.

I przepraszam, że odgrzebuję troszkę "starszy" temat :)

Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
JackieBoyy

Ja dałem 7/10
Travolta wyglądał jak Jugol tu racja
Ciekawe co w Belgradzie sądzą o tym filmie
Kiedzđ krcono wspomnienia o Korei Wietnamie a teraz o Jugosławii

ocenił(a) film na 9
JackieBoyy

Travolta jest numerem uno w tym filmie to fakt,zdjęcia to czysta poezja a pojedynek został pokazany bez zbędnego nadęcia.W Polskiej wersji widziałbym Bogusława Linde i Tomasza Karolaka....joł.Film naprawdę dobry

ocenił(a) film na 7
dou

Hahahaha :-D oj tak....bardzo chciałbym zobaczyć Karolaka jak wisi na tym drzewie zaczepiony za gire, i mógłby tak wisieć przez pół filmu bo nienawidze tego wszędobylskiego typa !!!!

użytkownik usunięty
JackieBoyy

Zgadzam się z tobą. !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones