PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33006}

Shaolin Soccer

Siu Lam Juk Kau
6,6 19 672
oceny
6,6 10 1 19672
7,8 4
oceny krytyków
Shaolin Soccer
powrót do forum filmu Shaolin Soccer
MulderFox

dno i kilometr mułu - jakiś koszmar

ocenił(a) film na 10
Pastor1

trzeba na to spojrzeć z przymrużeniem oka

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
shoker

dokładnie, ja to po prostu potraktowałem jak komedię chociaż czasami nie do końca wiadomo czy ten film jest komedią czy nie :p

ocenił(a) film na 7
MulderFox

Kapitan Tsubasa normalnie
Też były mocne strzały i inne cuda na kiju

ocenił(a) film na 10
Pastor1

Arcydzieło komedii.

MulderFox

pierwsze pytanie jakie mi się nasuwa to czy widziałeś jedynie tą komedię w swoim życiu?

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 9
MulderFox

Jedna z najlepszych komedii jakie ja w życiu widziałam!!

Qlimi

Boki zrywać.

MulderFox

Specyficzny humor, nie wszystkim takie coś podchodzi, ale ja też byłam tym filmem zachwycona i oglądałam go kilka razy :). Polecam "Kung fu szał", film w podobnym stylu.

ocenił(a) film na 7
pannaszanowna

Kino azjatyckie jest nieco inne niz europejskie i amarykanskie. FIlm na przyjemny

DJ76

http://youtu.be/mEc43F6SiXA

ocenił(a) film na 7
MulderFox

Obejrzyj sobie Kung Fu Hustle

ocenił(a) film na 8
MulderFox

Bardzo mi się ten film podobał. 8/10. :)

ocenił(a) film na 9
pitreekk

"Najlepsza komedia jaką w życiu widziałem" - zgadzam się w 110 %

ocenił(a) film na 10
MulderFox

widziałem wiele świetnych komedii, ale z " nowszych " czasów ta jest jedną z moich ulubionych nie sposób opisać jakie jaja tam są ; D nie zapomnę motywu jak Yut Fei Wong ( w filmie Iron Head ) zgasił papierosa sędziemu na ręce haha ; D

ocenił(a) film na 4
MulderFox

Widziałem lepsze komedie, to co oglądałem to zaczęło od połowy już mnie irytować, wiele dobrych komedii widziałem i tej mogę jedynie dać 4/10.

ocenił(a) film na 10
kowal1528

trzeba było oglądać 10 lat temu a nie teraz się popisywać ze nie najlepszy, pamiętam jak ten film w 2003r. oglądałem pierwszy raz był zarąbisty i prześmeiszny a efekty specjalne to co robili z piłką na treningach czy meczach było super.

ocenił(a) film na 4
konrii_2

Coż poradzić, że nie trafilem na niego wcześniej :)
Ale podejrzewam, że moja ocena nie zmieniłaby się bo nie oceniam filmów za efekty, a za całokształt :)

A co do zabawności uważam, że każdego śmieszy co innego, na mnie w tym filmie nie trafiło, na ciebie już jak widać tak :)

Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
kowal1528

U mnie podobnie to wyglądało. Niespecjalnie się bawiłem, oglądając ten film.

ocenił(a) film na 10
MulderFox

Wg mnie tak samo - jedna z najlepszych komedii jakie w życiu widziałem.

ocenił(a) film na 10
MulderFox

Mam podobnie nie trafiłem na nic o takim poziomie geniuszu i rozmachu zarazem i tej spontaniczności.

ocenił(a) film na 10
MulderFox

Zgadzam się kolejny raz obejrzałem. Wielka wyobraźnia twórcy, tony klimatu i humoru. Polacy pod względem kina są 1000 lat do tyłu za autorem tej komedii.

ocenił(a) film na 10
Movie_Crash_Man

Kung Fury również jest genialny ! Mimo, że trwa tylko pół godziny. Jeśli chodzi o Shaolin Soccer, to jest to najlepszy film o piłce nożnej jaki widziałem ;) !

ocenił(a) film na 10
azaliz1

KUNG FURY jest ok, ale cudów nie ma niestety.

MulderFox

Ja nawet nie umiem ocenić tego filmu, dla mnie jest poza kategorią. Nie znam się na kinie wschodnim - wiem na pewno, że mają inne poczucie humoru :) Bardzo nietypowe i chyba duży dystans do siebie.
Fim obejrzała przypadkiem i....no właśnie, towarzyszyły mi uczucia od wybuchu śmiechu po zażenowanie, i mimo iż ciągle mówiłam, że nie chcę tego oglądać....to obejrzałam całość, film po prostu przykuwa uwagę.
Miła odskocznia od pełnych wulgaryzmów, prostych i schematycznych komedyjek zachodnich. Co tam odskocznia, to był jakiś odskok, sama nie wierzyłam co oglądam:)

ocenił(a) film na 10
MulderFox

Ta komedia jest arcydziełem.

ocenił(a) film na 8
MulderFox

Nigdy nie zapomnę euforii jaką ten film na mnie wywołał 1 raz :D

ocenił(a) film na 5
MulderFox

Przykro to mówić, ale film jest słaby, ni to komedia ni to sztuki walki, takie nie wiadomo co. Miałem wielką ochotę wyłączyć w połowie, bo zaczynał nudzić. Wspomniany wcześniej kung fu szał był znacznie lepszy.

ocenił(a) film na 8
MulderFox

Łałem że śmiechu :--)))))

ocenił(a) film na 3
MulderFox

bardzo mi przykro z tego powodu

MulderFox

Że trafiłem na niego dopiero teraz...
Scena jak mecz zamienia się w wojnę absolutnie genialna. Takie prześmiewanie amerykańskiego kina rodem z Hot Shots.
Szkoda ze takich filmów już się nie robi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones