PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33404}
7,4 307 168
ocen
7,4 10 1 307168
7,6 28
ocen krytyków
Shrek 2
powrót do forum filmu Shrek 2

Mało inteligentnty humor, okraszony cytatami z pierwszej części... Zaśmiałem się góra ze 2 razy i nie był to śmiech pełen euforii... Zdecydowanie tylko dla dzieci...

użytkownik usunięty
Kismeth

szczerze wspołczuje sztywnosci umyslu i uposledzonego humoru ............. jak ktos na iloraz ponizej normy to nic sie nie poradzi

Wybacz jeśli uraziłem twój skrzywiony światopogląd, ale film jest beznadziejny i śmierdzi komerchą...

ocenił(a) film na 8
Kismeth

No tak... A "Phantom menace" ze swoim infantylnym scenariuszem, którego jak widzę jesteś fanem, wzniósł się na wyżyny intelektu. Bądź chłopie poważny. Oglądając jedną komercyjną papkę zarzucasz innym, że też to robią?

Wybacz jeśli uraziłem twój skrzywiony światopogląd, ale film jest beznadziejny i śmierdzi komerchą...

Wybacz jeśli uraziłem twój skrzywiony światopogląd, ale film jest beznadziejny i śmierdzi komerchą...

ocenił(a) film na 10
Kismeth

Dla dzieci to raczej nie jest, za dużo tam wątków erotycznych...

ocenił(a) film na 7
Aleksja

...a jakie masz obecnie spostrzeżenie po tych latach :)

Poz!!!

użytkownik usunięty
Kismeth

JAK chce oglądnąć bajke to oglądam laboratorium dextera! Bądzcie poważni!

Kismeth

masz zupełną rację, ten film jest cieniutki jeśli chodzi o starszych widzów, dzieciom jednak na pewno się spodoba. Śmieszny był tylko kot ale reszta to totalna nuda. Nie wiem czym Shrek2 się różni od innych komedyjek dla dzieci z wyjątkiem tego że jest animowany! Klapa...

ocenił(a) film na 8
pieczywo1

Zgadzam się. kompletnie nie wiesz czym się różni. A klapa to Ci na łeb opadła

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones