PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=778254}

Siła przetrwania

6 Below: Miracle on the Mountain
5,7 3 898
ocen
5,7 10 1 3898
Siła przetrwania
powrót do forum filmu Siła przetrwania

Pod gościem załamuje się lód a on płynie sobie jeszcze po worek mefki, w rzeczywistości nie zauważyłby go nawet gdyby zaczepił mu się na nosie, potem sobie siedzi kilka godzin nagusieńki na dziesięciostopniowym mrozie i mistrzostwo świata... Na tym samym mrozie jego ubranie wysycha!!! Sypia sobie pod chmurką, ciekawe ile stopni jest w nocy jeśli w dzień jest -10. Jakaś tam historia może i się wydarzyła naprawdę ale na potrzeby filmu wszystko zostało podkręcony do absurdalnie karykaturalnych rozmiarów. Do końca nie wytrwałem.

ocenił(a) film na 7
IvanFuture

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę,ale praktycznie w każdym filmie opartym na faktach coś zostaje „podkręcone”...

ocenił(a) film na 3
IvanFuture

Zgadzam się. W tym filmie akurat mocno przegięli.
Wszystko wydawało się zbyt bardzo nierealne.

IvanFuture

Prawdopodobnie nie masz pojęcia, że właśnie na mrozie najlepiej suszy się pranie.

ocenił(a) film na 6
Treh

a to ciekawe, uzasadnisz to jakoś? Na jakim mrozie i jak długo się suszy?

Sony_West

Nie mierzyłem temperatury gdy suszyłem; musiało być poniżej zera. Sprawdź sam zimą lub poszukaj w sieci opisu tego dość banalnego acz niepopularnego zabiegu.

Treh

Suszyłeś owo ubranie siedząc nago przez kilka godzin przy -10stopniach? Tak tylko pytam...

nevport

Gdy suszyłem na mrozie pranie (odróżniasz pranie i ubranie?), w czasach gdy jeszcze były mrozy, siedziałem przed telewizorem w mieszkaniu spoglądając czasem na suszące się pranie na balkonie. Skąd kretyńskie przypuszczenie, że oglądając telewizor i zajmując się innymi sprawami domowymi trzeba się rozbierać do naga? Dalej wiedza powszechnie znana (wysychanie prania na mrozie) jest jakąś tajemnicą?

Treh

Nie,no w koncu wyschnie i zesztywnieje,jednak będzie to trwało tydzień...

Seico

Nonsens; piszesz o czymś, o czym nie masz pojęcia. Najlepiej sprawdź doświadczalnie. Tylko skąd wziąć 8-10 stopniowy mróz w Polsce..

Treh

Kolega chyba nie wie że jak się wpadnie do zamarzniętej wody to trzeba wszystko z sobie ściągnąć-cale ubranie, a że nogi (stopy)mu odmroził to przez to ze skarpetek nie ściągnął tyle w temacie.

Ricky79

W ogóle mnie to nie obchodzi, nie wypowiadałem się na ten temat. Tłumaczyłem laikowi, że na mrozie JAK NAJBARDZIEJ można wysuszyć pranie.

ocenił(a) film na 3
Treh

Jak jest wyciągnięte prosto z gorącej wody to szybko ta woda w ubraniu wyparuje zwłaszcza w słońcu, a jak mokre ubranie jest zimne to zamarznie na taflę lodu, zresztą w taki sposób robią się sople. Tyle w temacie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones