PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110798}
7,1 575
ocen
7,1 10 1 575
Silmido
powrót do forum filmu Silmido

Upolityczniona produkcja, ze az przykro: brak glebszych wartosci, dialogi wrecz zalosne - stanowczo odradzam wogole zasiadac do tego badziewia! :(

cosmo

chcialbym zobaczyc ten film ale nie wiem jak go mozna zdobyc??
mozesz mi powiedziec jak ogladales??? dzieki z góy!

ocenił(a) film na 10
cosmo

O czym Ty mówisz człowieku? Chyba nie widziałeś propagandowych filmów...W którym momencie film jest "upolityczniony, że aż przyrko" ? Chyba nie zrozumiałeś przesłania.

ocenił(a) film na 10
Gacek07

Świetne kino! Jeszcze się na nim nie zawiodłem odkąd go znajomym polecam...zawiesza poprzeczkę wysoko w koreańskim filmie. Warto!

ocenił(a) film na 9
cosmo

sam jestes denny masz chyba z 15 lat ! lepiej sie przerzuc na animowane

ocenił(a) film na 8
eciepecie

w ktorym miejscu byla propaganda ..w momencie odwolania ataku , czy pozniej w seulu ..

ocenił(a) film na 1
cosmo

żal jak płytce ludzie wyrażają swoje zdanie na temat czegokolwiek

cosmo

Poczytaj wieśku trochę książek bo widać, że ci się coś popaprało we łbie...

ocenił(a) film na 2
mariuszlublin

Ludzie nie nadskakujcie tak - uwielbiam kino koreańskie ale ten film to jakaś tragedia i nieporozumienie.Takie sztuczne filmy wojenne to potrafią chyba tylko Rosjanie kręcić...

ugarte74

A tak w ogóle to ciekawa historia z tym oddziałem. Jak ktoś nie ma czasu na książki to polecam
http://www.focus.pl/historia/artykuly/zobacz/publikacje/smutna-historia-parszywy ch-dwunastek/strona-publikacji/1/nc/1/

ocenił(a) film na 9
ugarte74

Z tego co wiem Rosjanie potrafią tez kręcić NAJCIĘŻSZE filmy wojenne i ogólnie mówiące o tym,że życie jest bagnem. Tutaj Koreańczycy zbliżają się do tego poziomu. Amerykanie nawet tego nie próbują

ocenił(a) film na 9
cosmo

Wystarczy spojrzeć jakie kino oglądasz najczęściej i jakie filmy oceniasz najwyżej;] Zakładam,że gimnazjum lub średnia. Pojęcia nie masz o propagandowym i upolitycznionym kinie, więc nie rzucaj takimi hasłami.

Film na bardzo wysokim poziomie. Pomimo iż jest to kino akcji to niesie ze sobą głębokie emocje oraz wartości. Naprawdę warto obejrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones