PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=666545}

New World

Sin-se-gae
7,6 2 780
ocen
7,6 10 1 2780
Sin se gae
powrót do forum filmu Sin-se-gae

Bardzo dobry film... świetna fabuła... ogląda się z zainteresowaniem... zero nudy... dobrze poskładany... Koniec nie banalny mimo, że nie zaskakujący... Polecam ten film bardzo mocno... pierwsza połowa tak na 6+ a druga wymiata po całości. Ogólnie 8/10.

ocenił(a) film na 9
reptile2006

Zgadzam się z Tobą.

Od pewnego czasu też zacząłem oglądać praktycznie tylko Koreańskie filmy.
Zacząłem od wojennych, które tak mnie zaskoczyły, że aż z ciekawości zabrałem się za inne gatunki.
I muszę powiedzieć, że to całkiem inny wymiar filmu.
Prawdziwy, przekonywujący często bardzo brutalny i 'surowy', a do tego przedstawiający ciekawą historie.
Od tego czasu rzadko wyczekuje na hollywódzkie produkcje. :)

Jedyny minus to to, że niestety większość tytułów jest ciężko dostępna, nawet w internecie ale jak się dłużej poszuka to zawsze się coś znajdzie :)
Potem tylko jeszcze większy problem napisów, ale angielskie często wystarczają.

Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 8
DEViANT_PL

"Od pewnego czasu też zacząłem oglądać praktycznie tylko Koreańskie filmy."
Mógłbyś jakieś polecić? W sumie obejrzałem jeszcze tylko również świetnego "Oldboja" .

Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
wodzyniak

Pewnie, daje liste.

Akcja/Dramat/Thriller:
Słodko-gorzkie życie (2005)
Krwawy karnawał (2006)
A-jeo-ssi (2010)
Jimseung (2010)
Nameless Gangster (2012)
Hoi-sa-won (2012)
Bez tchu (2008)
Ujrzałem diabła (2010)
W pogoni (2008)
Pan Zemsta (2002)
Pani Zemsta (2005)

Wojenne:
Go-ji-jeon (2011)
Ma-i We-i (2011)
Braterstwo broni (2004)
Pohwasogeuro (2010)

Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 8
DEViANT_PL

Dzięki, biorę się od razu za 3 pierwsze pozycje;)

ocenił(a) film na 9
wodzyniak

Więc życze miłego oglądania i takich samych odczuć jak moje! :)

Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 7
DEViANT_PL

Przede wszystkim "Zagadka zbrodni" i "Host"

ocenił(a) film na 8
DEViANT_PL

Nie zapominajmy o jednym elemencie Trylogii Zemsty, czyli Oldboyu. Widzę tu głównie sensację, a genialny Kim Ki-duk z Pustym Domem, Wiosna, lato, jesień, zima... i wiosna, Time i wieloma innymi? Polecam też piękną dekonstrukcję wampiryzmu w postaci Thirst.

ocenił(a) film na 7
reptile2006

Witam czy jest gdzieś dostępny do pobrania z napisami pl w naprawdę " dużej dostępności " i wersja avi ?
Znalazłem już na kilku stronach tylko wersje RMVB to raz i marna dostępność , wieki będzie się ściągał

ocenił(a) film na 8
theszatanx

Poszukaj na E X S I T E.

ocenił(a) film na 8
reptile2006

I niech rośnie bo w Ameryce filmy akcji się kończą i powstają same ekranizacje komiksów dla Gimbusów.
Film bardzo dobry...

ocenił(a) film na 9
reptile2006

Racja kino koreańskie mnie naprwde osttanio bardzo mile zaskakuje a ten film to taki SZTOS ze masakra mega wygrywa u mnie jesli chodzi o kino gangsterskie

ocenił(a) film na 10
WielkiVolare

Najlepszy film gangsterski jaki widziałam, ostatnio obejrzałam kilka nowości i jakoś lekko ich poziom nie dorównuje lotom tego filmu, widać Koreańczycy mają lata z lepszym kinem i te słabsze, na razie ten rok nie rozkwitł jeszcze, chyba, że ktoś może cos polecić z tego rocznych pozycji wartych zobaczenia ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones