PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=666545}

New World

Sin-se-gae
7,6 2 775
ocen
7,6 10 1 2775
Sin se gae
powrót do forum filmu Sin-se-gae

Uwaga ! Petarda

ocenił(a) film na 10

Na film trafiłem przypadkowo, nic o nim przed sensem nie wiedziałem. Odpalilem i były to najlepiej
spędzone dwie godziny od bardzo dawna. Film od początku wciąga jak czarna dziura i nie chce
puścić nawet na moment. Polecam każdemu, szkoda ze nie ma polskiej wersji na płycie.

ocenił(a) film na 8
MegaKot3

he he mam tak samo :)

ocenił(a) film na 8
MegaKot3

No zajebisty, jak ktoś zna więcej takich koreańskich perełek to podajcie tytuły.

Sexiflexi

Pełno jest takich filmów , trzeba patrzeć a na aktorów i reżyserów, ja polecam oczywiście "Oldboya", "Widziałem diabła", "Pani Zemsta" itp...

MegaKot3

Magia Koreańskiego filmu !

ocenił(a) film na 10
MegaKot3

Miałem ten film na dysku dłuuugo i jakoś nie mogłem się za niego zabrać. Kino azjatyckie jest tak specyficzne i odmienne od amerykańskiego i europejskiego, że wymaga odpowiedniego nastawienia. W końcu się zebrałem i nie mogłem się od tego filmu oderwać. Szok, tyle czasu miałem tak fenomenalny film i go nie widziałem. Słowo "PETARDA" jest tu jak najbardziej na miejscu. Nie sugerować się krajem pochodzenia i dziwnym (dla Polaka całkowicie egzotycznym) językiem. Polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones