PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=700905}
3,4 8
ocen
3,4 10 1 8
Sly Cooper
powrót do forum filmu Sly Cooper

mocna rzecz. Mam nadzieję, że nie pójdzie w stronę "Rango" i nie będzie prezentowała oklepanych rozwiązań fabularnych.

Kulfonidas

mam nadzieję,że jak będzie polski Dub (a na 99,9% będzie),to nie dadzą Kulfona (nie ciebie,tylko tego typa,co masz w avatarze :D) do dubbingu tego żółwia,bo nawet w DubScore z tego brechtali XDDD.Boberka jeszcze zdzierżę (chociaż fajnie,jakby walnęli kogoś z mniej znanym/rozpoznawalnym głosem),ale kulfona i tego drugiego gościa powinni zmienić,żeby film z komedii nie zmienił się w autoparodię :D . I mam nadzieję,że polski dubbing będzie czymś w rodzaju „shreka"-przebije oryginał.W oryginalnym zwiastunie to gadali tak,jakby to nie był zwiastun filmu,tylko jakiś cinematic do gry (Chyba wiesz,o co mi biega).Ja wiem,film na podstawie gry,Ale jak jedna postać gada jąkliwym głosem,a druga to taki wy*any w kosmos, zajebisty,głęboki i wręcz nienaturalny głos,to trochę dziwnie się to ogląda,jakoś trudniej polubić/utożsamić się z postacią,powiedzieć „Ale zajebiste" itp.


Ja wiem,ale to teaser i miejmy nadzieję,że wiele rzeczy poprawią.

Jak na razie,z małymi uwagami,ale „Czuję dobrze człowiek" :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones