PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32032}

Smak wiśni

Ta'm-e gīlās
7,1 5 054
oceny
7,1 10 1 5054
7,5 19
ocen krytyków
Smak wiśni
powrót do forum filmu Smak wiśni

jest on jednak zbyt długi, ciągnie się i jeśli ktoś jest śpiący- nie powinien go oglądać....

Plus za zmuszenie widza do myślenia, do zastanawiania się nad motywami postępowania głównego bohatera.

Gdyby był o godzinę krótszy- uznałabym go za bardzo dobry...

ocenił(a) film na 6
aleksandria1

myślę, ze ostatnie o co reżyserowi chodziło to zmuszanie do zastanowienia się nad motywami postępowania bohatera.

ocenił(a) film na 6
aleksandria1

Podbijam,
to było jedno z najbardziej zaskakujących zakończeń jakie widziałem w filmach. Bardzo kojarzy się ze Świętą Górą Chodorowskiego.

ocenił(a) film na 8
aleksandria1

mam wrazenie, ze teraz w filmie jak nie ma bardzo szybkiej akcji, dynamizmu to uznawany jest za zbyt dlugi. z tego co kojarze to ten nie trwa nawet dwoch godzin. ja wlasnie tesknie za czasami kiedy film opieral sie na dialogach, analizowaniu psychiki bohaterow, dlugich ujeciach itd. i trwal czasami nawet powyzej 3 godzin

ocenił(a) film na 7
aleksandria1

o godzin krótszy? czyli trwał 30minut? nie zbliżaj się w takim razie do szatańskiego tanga!

ocenił(a) film na 9
aleksandria1

Jeśli ktoś jest śpiący, to nie powinien w ogóle oglądać filmów, tylko iść spać ;)
A tutaj mamy pozornie prosty film, gdzie mało co się dzieje, a jednak...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones