Jeepers Creepers

1 godz. 30 min.
5,8 37 725
ocen
5,8 10 37725
3 322
chce zobaczyć
{"rate":2.0,"count":3}
{"type":"film","id":31644,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Jeepers+Creepers-2001-31644/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Smakosz
 • Floyt ocenił(a) ten film na: 7

  Umówmy się. Ten film to nie jest arcydzieło. Ten film nie jest nawet godny polecenia. Ale ten film nie jest również zły czy tragiczny. To taka mocna 6ka. W sam raz do obejrzenia wieczorem gdy chce się obejrzeć horrorek a nie ma się nic lepszego czy ambitniejszego.
  Od tego filmu jest naprawdę masa wielu wielu gorszych (nawet tych znanych i popularnych) a tutaj mamy krótko i zwięźle, z nawiązaniem do miejskiej legendy, z paroma oczkami do widza i na szczescie z brakiem bohaterów idiotów - w stylu - "o ślady krwi po srodku ciemnego lasu w opuszczonej okolicy. pojde sobie to sprawdzić bo to napewno komuś rozlał się po drodze keczup".
  Można obejrzeć z nudów i zapomnieć. A jeśli ktoś oglądał wcześniej "Mothman prophecies" na tym filmie może nawet i troche się przestrzaszy korzystając z potencjału tamtego świetnego filmu, który skrzydlatej postaci nigdy nie pokazał (i bogu dzięki).

 • Verdhandi ocenił(a) ten film na: 2

  Floyt No widzisz... a dla mnie jest tragiczny. Moze gdyby sie zdecydowali... psychol albo stwor. A tak to ogladam...zwłoki, ciezarowka... no psychol...a tu nagle skrzydla z dupy. Słabizna :(

 • Floyt ocenił(a) ten film na: 7

  Verdhandi Ja miałem zdecydowanie inny odbiór tej postaci. Na pewno miało to dużo do czynienia z filmem który wymieniłem a oglądałem wcześniej. Gdy się nad tym zastanowić to akurat motywacja psycho-stwora jest logiczna. Weź pod uwagę że to nie jest czlowiek, ale inteligentny stwór - z cechami psychopaty, bo nie odczuwa emocji, w końcu nie jest człowiekiem. To jest bardzo mocno oparte na miejskiej legendzie, i gdy o tym poczytasz, możesz zmienić zdanie odrobinę (bo cud film to nie jest), choć podejrzewam że nie będzie Ci się chciało o tym czytać, bo mi po gównianym w odbiorze filmie też by mi sie nie chciało :)

 • użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 7

  Floyt Horrorek jakich wiele, poza tym napisałeś że ten film nie jest nawet godny polecenia, a dałeś 7/10, gdzie od 7 są chyba filmy warte obejrzenia.

 • Movie_Crash_Man ocenił(a) ten film na: 8

  Floyt Film zdecydowanie jest arcydziełem, ale nie w całości. Są w nim sekcje tak przepotężne, że inne filmy grozy pod względem budowania autentycznego zaszczucia i klimatu niesamowitości chowają się. Umówmy się początek Smakosza jest potężnie zrealizowany i nieziemsko sugestywnie. Film ma sekcje, które są klasą samą w sobie niedoścignioną przez inne filmy grozy. Nazywanie go zwykłym filmem na wieczór to spora dysaprobata.