PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650957}
2,3 50 468
ocen
2,3 10 1 50468
1,5 26
ocen krytyków
Smoleńsk
powrót do forum filmu Smoleńsk

Ja osobiście nie wybieram się do kina. Myślę, że nie będę miał czego żałować .

krupastas

Zapewne zobaczymy go dość prędko w TV i pewnie go obejrzę, aby wyrobić sobie własne zdanie na temat samego filmu. Bo zdanie o twórcach i animatorach już mam na podstawie wypowiedzi. Poza tym sądzę, ze już po premierze wybuchnie dyskusja na FW i też sporo się dowiem.

bazant57

a mnie tam tylko szkoda tych dzieci i młodzieży szkolnej, która zapewne dostanie przykaz iść na ten shitownik, bo ministerstwo oświaty coraz ciemniej zajeżdża...

Ygyfygyzet

Nic na to nie poradzisz, robiła to też poprzednia ekipa z "Jackiem Strongiem". Problemem jest nie wyjście na taki film, ale przerabianie go lekcjach. W przypadku J.S. były prace gimnazjalne z założona tezą. Młodzież uczono konformizmu, bo dobra ocena = reprezentowanie oczekiwanych poglądów. Obawiam się, że w ramach "polityki historycznej" zjawisko nasili się.

bazant57

A na "Człowieka z... teczki" nie było ściągania gimbazy i wpajania przez lata jedynej słusznej opcji ?

ocenił(a) film na 8
krupastas

Pewnie, że nie.... Przeczytasz recenzje na filmwebie, dorzucisz krytykę z TVNu i już będziesz miał "własne" zdanie.... A jednak może lepiej pójść wydać 15 złotych na seans i spojrzeć na to z innej perspektywy a później zadać sobie pytania.... Bo odpowiedzi - prawdy - w tej dekadzie nie uzyskasz nigdzie...

krupastas

Potwierdzam, nie było czego żałować

krupastas

A na "zieloną granicę" wypi..dalsz?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones