PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113809}
6,2 11 489
ocen
6,2 10 1 11489
Soul Plane: Wysokie loty
powrót do forum filmu Soul Plane: Wysokie loty

Film nie jest żadną inteligentną produkcją, ale pokręconą komedią, przeznaczoną przede wszystkim dla miłośników "Super zioła", gdyż ma bardzo podobne klimaty, obracające się głównie wokół spraw jarania trawy, seksownych laseczek i czarnej muzy. Jak w większości hip-hopowych komediowych produkcji trochę głupkowaty, ale niektóre motywy, choć przesadzone, są naprawdę śmieszne. Wielkim plusem jest świetna muzyka, a już szczególnie spodobała mi się przeróbka utworu Destiny's Child "Survivor", tak by pasowała do sytuacji w filmie :). Ogólnie obraz nie jest czymś wybitnym i na pewno należy traktować go z przymrużeniem oka- a można go oglądnąć, między innymi dlatego, by przekonać się, co to jest "parzenie herbaty" :P.

ocenił(a) film na 6
dareczek1979

Wg mnie jak na komedię to za często wiało nudą... Do "How High" nie ma porównania... Oprócz muzyki na plus należy zaliczyć również plejadę gwiazd w rolach głównych. Snoopy wymiata xDDD

dareczek1979

mam pytanko....:) ogladalem ten film...tylko jakos tak nie uwaznie... i nie wiem co to "parzenie herbatki" a nie mam tego filmu...:| mam prosbe....;p moglibyscie mi powiedziec o co w tym chodzi....?? Dzięki....
lol... tylko sie nie smiejcie..:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones