PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=221909}

Spowiedź mordercy

Confessions of a Serial Killer
6,1 107
ocen
6,1 10 1 107
Spowiedź mordercy
powrót do forum filmu Spowiedź mordercy

Jak byłem mały, miałem ten film na VHS. Tak strasznie się go bałem, że chcąc zobaczyć końcówkę, oglądałem go bodaj przez trzy dni (oczywiście jak nie było rodziców). Miał swój mroczny, straszny klimat lat 80. Chętnie bym go obejrzał drugi raz, ale nie wiem, czy zdobycie go teraz jest możliwe...

Bruce_Lee

Szkoda, wielka szkoda . . . zRIPowałbyś go teraz i puścił na eMule - i to w polskim języku zapewne ??? ale byłoby miodzio :-) szkoda :-(

ocenił(a) film na 10
Michal1992

Witaj, Simian!
Nareszcie ktoś zwrócił uwagę na ten mało znany, ale świetny i klimatyczny thriller klasy B!
Na kasecie go mam i to z lektorem (Tomasz Knapik - klasyczny już głos :P), film ma nawet polski tytuł - 'Spowiedź mordercy' - ale wersja jest skandalicznie słaba. Choć oczywiście pokombinuję kiedy z RIPowaniem - bo ten film naprawdę jest tego wart.
Jednak, jeśli już mowa o eMule'u - jest możliwe znalezienie filmu na nim - ale raczej polskich napisów nigdzie nie uświadczy :(
Musisz jednak być podłączony do któregoś z serwerów 'Donkey serwer no...', oraz do sieci KAD. Kiedyś zacząłem go ściągać, ale z powodu formatu utraciłem linka :/, a teraz nie mogę go za bardzo wyczaić...
Poszukaj jednak, wpisując w wyszukiwarce 'Confessions'.
Życzę powodzenia, a gdyby udało mi się go zRIPować, niezapomnę o tym Ci powiedzieć.
Pozdrawiam,
Donkey

ocenił(a) film na 10
Michal1992

Już znalazłem:
ed2k://|file|(serial%20killer) %20Confessions%20of%20serial%2 0killer%20(La%20vera%20storia% 20di%20Henry%20Lee%20Lucas).av i|701444096|0B9B9BCD26D0E50700 70A727C253159D|/
Ostrzegam tylko, że film prawie nie zawiera gore (a chyba jesteś fanem tegoż?), jednak atmosferą, i muzyką rodem z lat 80 naprawdę potrafi przerazić...
Szczerze polecam.
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones