PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33418}

Spun

7,0 7 544
oceny
7,0 10 1 7544
4,7 3
oceny krytyków
Spun
powrót do forum filmu Spun

W moim prywatnym rankingu gniotów, tuż za '28 dni' z Bullock

ocenił(a) film na 8
mat888

to zapodaj 5 najlepszych twoim zdaniem

kamfpv

1. 'Zły porucznik' (1992)
2. 'Diler'- cała trylogia
3. 'Skazany na Bluesa'
4. 'Blow'
5. 'Oslo, 31 sierpnia'

Proszę bardzo.

ocenił(a) film na 7
mat888

Spun jest nieporównywalnie lepszy i prawdziwszy niż tak wielbiony a gówniany Requiem.

A co do Twojej listy to proszę Cię gdzie Złemu porucznikowi Dilerowi albo Skazanemu do Fear and Loathing in Las Vegas, Trainspotting czy Drugstore Cowboy?

KubaLBN92

'Trainspotting' to jeszcze rozumiem, okej, ale.. 'Las Vegas Parano' ?!
Nawet gdybym miał wymienić 20 najlepszych filmów o dragach, to Las Vegas by się wśród nich nie znalazło. Dla mnie to holywoodzka bajka bez przesłania, a tak się składa, że ja lubię realizm, a nie jakieś cukierkowe opowieści o przygodach po kwasie. Ale nie dziwię się, że Tobie się to spodobało. W najwyżej ocenionych masz przecież: 'Harrego Pottera' i 'Olivera i spółke', więc nie zgrywaj mi tutaj znawcy filmów o narkotykach.

ocenił(a) film na 7
mat888

Umknął mi Twój zabawny komentarz:)
Po pierwsze nie znasz faktów- Fear and Loathing jest adaptacją książki wiernie opartej na faktach z życia realnego człowieka. Nie wiem jaki chcesz bardziej realny film znaleźć.
Po drugie bez przesłania? Jak rozumiem jeśli główny bohater w trakcie filmu nie zdycha to dla Ciebie nie ma przesłania. Cóż smutne- Fear and Loathing ma przesłanie nieporównanie głębsze niż filmy przez Ciebie wymienione.
Po trzecie Harry Potter I jest arcydziełem kina fantastyczno-familijno-przygodowego. Obiektywnie patrząc i oceniając wszystkie elementy składowe jak scenariusz, obsada, gra aktorska itd.
Po czwarte nie mam w najwyżej ocenianych Olivera... co nie zmienia faktu, że również w swojej klasie jest to bardzo dobry film. Nie arcydzieło jak Kamień Filozoficzny ale b dobry.

Nie masz argumentów więc czepiasz się moich ocen, jakie typowe:)

KubaLBN92

Sory, ale jeszcze na tyle nie zdurniałem żeby z fanem Harrego Potera i Oliviera czy jakichś innych '101 dalmatyńczyków' dyskutować na temat realizmu :-D Z mojej strony tyle, pozdrawiam, pa.

ocenił(a) film na 7
mat888

Jeszcze raz dajesz dowody swojego braku wiedzy. Żegnam bez żalu w takim razie:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones