PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=339949}

Stan gry

State of Play
7,2 62 757
ocen
7,2 10 1 62757
7,7 19
ocen krytyków
Stan gry
powrót do forum filmu Stan gry

Może ktoś wyjaśnić o co chodziło na końcu? Czemu redaktor poznał, że Collins wynajął tego kolesia do zabijania po tym co powiedziała jego żona, o tych pieniądzach za noc? Gdzie tu jest związek? I w końcu skąd redaktor wiedział, że Collins zlecił morderstwo, a nie tylko wynajął go?

ocenił(a) film na 7
juhamatti

Ja mam te same wątpliwości... Wygląda na to, że wycięto za dużo scen

ocenił(a) film na 7
gurney

Kurde, a myślałem, że jestem jedyny, faktycznie strasznie poobcinane...

ocenił(a) film na 8
juhamatti

Collins, jak sam powiedział, wynajął Binghama do śledzenia Sonii. Ten dowiedział się, że dziewczyna jest szpiegiem i musiał przekazać tą informacje zwierzchnikowi. Z kolei Collins wyznał całą prawdę żonie, stąd ta wiedziała ile zarabiała dziewczyna. McAffrey tylko połączył fakty: zdjęcie itp.

ocenił(a) film na 8
olii182

Collins musiał znać kwotę ze swoich źródeł. Mógł dotrzeć do tego po morderstwie już.

ocenił(a) film na 7
KarolZet

Moim skromnym zdaniem film nawiązuje do firmy Blackwater i związanych z tą firmą "wątpliwości" iż gros systemu bezpieczeństwa USA może zostać przekazana w ręce prywatnych firm finansowanych przez rząd, ale w żaden sposób nie kontrolowanych. Znając te fakty o wiele łatwiej ogląda się ten film.

olii182

No ale co zlego w tym ze Collins powiedzial wszystko zonie? Nie ma to zadnego zwiazku z morderstwem. Bardziej wskazuje, ze to zona jest zamieszana skoro ma te informacje. Nie ma rozwniez dowodu na to ze Collins zlecil zabicie Sonii. Wiec czemu go aresztowali?

Moim zdaniem albo w scenariuszu sa bledy albo (co bardziej prawdopodobne) film byl za dlugi/nudny i musieli wycinac sceny.

ocenił(a) film na 5
olii182

To Collins powiedział swojej żonie, że bzyka na boku młodą asystentkę? I że ta asystentka dostaje za to 26.000 dolarów na miesiąc? Trochę dziwne. Co więcej nadal nie wiem za co w ogóle Collins został aresztowany?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones