PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=762574}

Stan i Ollie

Stan & Ollie
6,5 2 595
ocen
6,5 10 1 2595
5,8 5
ocen krytyków
Stan i Ollie
powrót do forum filmu Stan i Ollie

Stan and Ollie 8/10

ocenił(a) film na 8

Swietny film. Flip i Flap byli moimi ulubionymi bohaterami z dziecinstwa. Nigdy nie doczytywalem sie o ich historii, wiec ten film byl naprawde interesujacy pod tym wzgledem. Dodatkowo, historia jest swietna, pokazuje etap zycia bohaterow o ktorym nie mialem pojecia. Nastepna rzecz, pieknie pokazana prawdziwa przyjazn zawodowa. Duze brawa S. Cogaan, zagral rewelacyjnie. Film bardzo polecam.
Duzo dobrych wspomnien dla widzow po 40ce

ocenił(a) film na 8
dabram17

zgadzam sie szkoda ze ukazano glownie koncowke ich znajomosci, az chcialoby sie film wydluzyc z pewnoscia to zasluga swietnych rol aktorskich, mysle ze dosc wiernie odtworzono znajmosc Laurela i Hardyego - obaj panowie zyli w serdecznej przyjazni i to Laurel mial raczej niewyparzony charakter anizeli Hardy!

dabram17

Gdzie można zobaczyć film?

ocenił(a) film na 8
ilka_b

w kinach UK

ocenił(a) film na 8
dabram17

... albo w domu, w jakości bluray , dzięki rosyjskim torrent-om ;)

ilka_b

Sylwester, HBO2, godz. 13.10

ocenił(a) film na 10
dabram17

Oglądałeś animowaną wersję ich przygód?

ocenił(a) film na 8
boolion

nie animowana ale hollywodzka, jeszcze czarno-biala wersje

ocenił(a) film na 10
dabram17

Była też animowana seria, polecam :) Na YouTubie jest kilka odcinków.

ocenił(a) film na 8
dabram17

Flip i Flap, aktorzy mojego dzieciństwa, wspaniały film, wspaniała gra aktorska...

ocenił(a) film na 7
dabram17

Ale te ich występy to badziewie najwyższej klasy. Nie wiem, jak to w oryginale wyglądało, ale tutaj się nie dało tego oglądać, istna tragedia, nie wiem skąd te śmiechy z widowni. To mi w sumie najbardziej przeszkadzało, choć też trochę mało sprzed tej brytyjskiej trasy pokazali.

Ostatecznie film działa jako opowieść o męskiej przyjaźni i lojalności ważniejszej niż cokolwiek innego. Dwaj odtwórcy ról głównych są naprawdę dobrzy i na swoich barkach sprawiają, że mimo braku wielkiego dramatu jako takiego, to wśród tych małych wzruszeń i zwycięstw są naprawdę duże emocje.

ocenił(a) film na 8
RipRoy

Gościu , Ty tak na poważnie? To było prawie 80lat temu, spodziewałeś się stand upu z górnej półki czy show jak z XXI wieku w Mam talent? Rusz czasem tym pustym baniakiem i pomyśl zanim coś napiszesz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones