PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=727024}

Stara szkoła zabijania

We Still Kill The Old Way
5,9 725
ocen
5,9 10 1 725
Stara szkoła zabijania
powrót do forum filmu Stara szkoła zabijania

Uśmiałem się, gdy okazało się, że zastraszone i omal nie zgwałcone zbiorowo dziewczę okazuje się córką... pani Detektyw.
Pominę, że dziewczyna ukrywa to przed matką, a wie przecież, że jej pobity obrońca umarł.
Kolejna to sytuacja w sklepie, gdy pani Detektyw trafia na córkę rozmawiającą z bratem zabitego i nic z tego nie wynika?
Mam uwierzyć, że matka w dodatku policjantka uwierzyła w przypadkowe spotkanie córki z byłym gangsterem?
Przeciągane sceny gadek przy torturach męczą, a finałowa akcja w szpitalu to ponury żart.
Ciut wcześniej "plan" zwabienia młodych gangusów do szpitala wysłaniem dziewczyny do siedziby gangu jest śmieszny.
Do tego brat zabitego szybko zdobywa filmik z zabójstwa zamieszczony w sieci, a policjanci błądzą niczym dzieci we mgle.
Podsumowując - praktycznie zero realizmu, wyróżniający się wulgarnością, a najlepsza z tej produkcji jest okładka....

pawelk1504

Naiwny filmik to jasne. W końcu o zabawę chodziło.
Przy okazji : te gnojki były twarde. I zdeterminowane, trzeba im to przyznać.
Ale trzeba chwasty wyrywać a nie z nimi sie pieścić.
Hej!

baca350

Nie wiem, czy wiesz,ale jest jeszcze tego sequel - STARA SZKOŁA OKRADANIA z 2016 i można go z lektorem na torrentach znaleźć...

ocenił(a) film na 5
pawelk1504

Lol totalny brak realizmu, to bylo tak naciągane, że juz chyba bardziej sie nie dało masakra. Jednak mimo to jakoś płynnie sie mi to oglądało, dlatego wystawilem tak wysoką ocenę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones