PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1131}
8,4 2 034
oceny
8,4 10 1 2034
8,6 7
ocen krytyków
Stop Making Sense
powrót do forum filmu Stop Making Sense

Film ma bardzo wysoką średnią, wszyscy chwalą, a ja chętnie bym się za niego zabrał, tylko nie wiem, czy niefanowi się spodoba.

Akhpu

Podejmij ryzyko.

Akhpu

no pewnie ;)

Akhpu

Na odpowiedź już za późno, ale to dla tych, którzy przybędą tu kiedyś. Zdecydowanie warto, bo to jak oglądanie "Greatest Hits", połączone ze świetną realizacją strony wizualnej... No i Byrne popyla w wielkim gajerze, nawet tylko dla tego warto.

ocenił(a) film na 5
Akhpu

Tak jak wspomniał Nosferatu_99 na odpowiedź już za późno, ale na przyszłość to też mogę powiedzieć, że niestety, jak można się spodziewać, to nie takie proste i zależy. Bo na przykład ja się wybrałem do kina znając jedną piosenkę Talking Heads i... się zawiodłem. Może być tak, że nie poczuje się tej energii i po prostu nudno spędzi czas. Muzyka była dla mnie dość monotonna, a kadry ładne, ale co z tego. Ja bym się chyba zapoznał wcześniej z jakimś fragmentem dowolnego koncertu Talking Heads żeby się przekonać czy chce się takie coś oglądać 1,5 h.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones